Skocz do zawartości

ADBL - nowa polska marka tworzona dla Was i dzięki Wam!


Chemik ADBL

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, ADBL napisał:

@david2888 docelowo zobaczymy.

 

@Gozdziu23 nie mamy żadnej umowy reklamowej. jak będziesz miał okazję zapoznać się z produktem to zobaczysz że "tego jeszcze nie było".  :)

A chętnie sprawdze jak będą u mnie lokalnie ;)
Dobrymi zapachami, które jakoś pachniały samochody miał Mainz, czarny areon od biedy i skończyło się na tych rozpylanych dla mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Paweł nie jest wcale zajarany, bo to ADBL, tylko po prostu jak większość z nas uwielbia nowości. Miałem ostatnio okazję gościć u niego w sklepie i po krótkiej rozmowie wynikło, że tak samo niecierpliwie czeka na kwaśną pianę od 4Detailer, także mysle, że to nie jest kwestia ADBL. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Gozdziu23 napisał:

Szanuje MX Nowickiego za wszystkie tutoriale, sklep, obsługe, sklep rozumiem także ze macie jakąś reklamową umowe z nimi, ale czy na litość Boską czy Pan prowadzący musi się zawsze tak podniecac i trząść jak tylko widzi produkt marki ADBL.
Perfumy fajny pomysł, kiedy je wąchałem na raceismie, myślałem że będa one w atomizerach a tu taki pomysł, ciekawe jak bedzie z trwałością.
No i tak nie przedłużajać "tego jeszcze nie było" a chociażby znany areon, wiele zapachów jest tandetnych, ale wiele jest też całkiem całkiem np ich czarny

+1 

Na tą chwilę nawet nie oglądam bo wszędzie te ADBL :) (oczywiście z całym szacunkiem dla Pawła i ekipy ADBL ) 

Też to zauważyłem że nawet gdy używa innego produktu to zawsze gdzieś tam wzmianka o chłopakach się znajdzie :) ale nie sądzę by to była umowa reklamowa raczej coś na zasadzie przyjacielskiej pomocy :)

 

  • Lubię to 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
11 godzin temu, ADBL napisał:

jak będziesz miał okazję zapoznać się z produktem to zobaczysz że "tego jeszcze nie było".  :)

Rozumiem super otoczkę - fajne pudełko i ładny, szklany flakonik, ale czym to się różni od obecnych na rynku zapachów w atomizerach? W czym one są lepsze od mojego ukochanego Stripper Scent'a? :o:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, krd napisał:

Rozumiem super otoczkę - fajne pudełko i ładny, szklany flakonik, ale czym to się różni od obecnych na rynku zapachów w atomizerach? W czym one są lepsze od mojego ukochanego Stripper Scent'a? :o:)

I przede wszystkim dlaczego kosztują tyle co SS...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

@Tomas22 najlepiej będzie jak przyjedziesz do MX Nowicki np na dni otwarte lub tak z partyzanta i sam zobaczysz czego używają na studiu. zakonczcie prosze ten off topic bo pozniej ida w swiat takie legędy z domysłów.

 

@krd a w czym lepsze są np perfumy które kupisz w drogerii i kosztują 3-6 razy tyle co SPIRITS? A sa dziesiątki ludzi którzy specjalnie do auta kupują takowe. Tacy właśnie ludzie są grupą docelową tego produktu. Docenią oni zarówno opakowanie, wykonanie całości jak i ogrom pracy włożony np w projektowanie kompozycji. Zwykłe zapachy też będą ale nie pod tą linią.

 

@kempus lubisz ss, kupuj ss. :D Wyżej już wyjaśniłem mam nadzieję w pełni kto będzie naszym klientem. Bardzo bym też prosił żebyście najpierw zobaczyli produkt w sklepie, sprawdzili go (przede wszystkim powąchali bo ciekawym będzie co powie forum w stosunku do ankiet które przeprowadzaliśmy cały rok na kilku tysiącach osób) a później decydowali co jest lepsze, jaką ma wartość itd. Zawsze to jednak będzie bardziej merytoryczna rozmowa. Jak wypuścimy odświeżacze powietrza to na pewno cena będzie zupełnie inna.

 

@lolomanolo YES YES YES ;) <3

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
2 godziny temu, lolomanolo napisał:

Wygląda na to, że jedne to odświeżacz powietrza, a drugie perfumy.

To czym w takim razie się to różni? Jeden i drugi psikam na dywanik i przez jakiś okres czasu czuję nutę zapachową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, krd napisał:

To czym w takim razie się to różni? Jeden i drugi psikam na dywanik i przez jakiś okres czasu czuję nutę zapachową.

Może tym, czym różni się odświeżacz od perfum? To i to pachnie, ale idąc do kibla i robiąc 2kę psikasz odświeżaczem, czego raczej nie robisz wychodząc na imprezę i psikając się lekko na ubranie czy ciało...

Pisali przecież, że będą również wprowadzone odświeżacze powietrza w niższych cenach więc nie rozumiem wywoływania tutaj problemu. Jak ktoś lubi poczuć się ekskluzywnie to kupuje sobie perfum do auta i tyle. Mi wystarczą zawieszki zapachowe, ludziki LJ lub puszki CS.

Równie dobrze można pytać czym się różni fusso od titanium, czy roton od IronX... nie ma to jednak najmniejszego sensu.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Wiedziałem, że takie porównanie padnie. Oczywiście wiem do czego służy odświeżacz toaletowy.

Porównuję konkretnie do Stripper Sventa - psikam na dywanik i mam ładną nutę zapachową przez 2 tygodnie w samochodzie. Zwykłe odświeżacze szybko odparowują i o takich w ogóle nie rozmawiamy. Ovzekuję konkretów po prostu, a nie ogólnych sloganów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

@krd przecież wyżej już Ci odpisałem.

 

@powalla co Twój post wnosi do dyskusji poza zwykłą uszczypliwościa? Nie chcesz, nie lubisz, masz inne zapachy? Kupuj je. Jeżeli spodoba Ci się nasza konwencja perfum do aut i uznasz że są warte swojej ceny kup któregoś ze SPIRITS'ów. Wiem, że jak zaczynaliśmy to wszyscy nam mega kibicowali. Ale jak firma juz się troszkę rozwinełą to teraz wszystko co wypuścimy jest złe?

 

  • Dziękuję 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam koledzy gadanie , wypuścili to wypuścili , ich sprawa i polityka , traktuję to jako  mało istotny gadżet , taka drobnica , pewnie kilku zapaleńców to kupi , ja wolę konkrety typu : twardy wosk , nowe opakowania .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, ADBL napisał:

co Twój post wnosi do dyskusji poza zwykłą uszczypliwościa?

Dlaczego Ty nie odpowiedziałeś krd który już drugi raz pyta o to samo? Co zatem wnoszą do tematu "posty pochwalne" i osób "broniących" produkt którego nawet nie "macali " ?  Napisz że tylko takie tu mogą posty można tu pisać  i będzie wiadomo po co ten temat ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dyskusja między zwolennikami marki typu: jest coś nowego będzie zajebiste bo zrobiła to firma x "jaram się jak Rzym za Nerona " a pomiędzy zwolennikami produktu którzy chcą wiedzieć w czym dany produkt może być lepszy od ulubionego :) osobiście należę do tej drugiej grupy osób.

  • Dziękuję 1
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.