Skocz do zawartości

ADBL - nowa polska marka tworzona dla Was i dzięki Wam!


Chemik ADBL

Rekomendowane odpowiedzi

A co z NW jak mam ?? 
Poniżej wypowiedź chemika z fb:

"ADBL Frost Eater jest oparty na alkoholu. W przypadku niewidzialnych wycieraczek wysokiej jakości nie będzie występowało żadne osłabienie. Jest to związane ze składem NW, której bazą jest alkohol z kwaśnym katalizatorem. Po nałożeniu NW odparowuje alkohol a w trakcie wiązania produktu z szybą produktem ubocznym jest? Alkohol... Zazwyczaj metanol, rzadziej etanol. Czasami do "odnowienia" takich NW producenci zalecają przetarcie alkoholem. Wynika z tego, że na usieciowaną NW natryśnięty Frost Eater nie będzie miał wpływu. Wpływ może mieć działanie mechaniczne ale z tego każdy chyba sobie zdaje sprawę. Tańsze NW, które mają inny skład mogą odczuć zmęczenie takie samo jak w przypadku użycia zimowego płynu do spryskiwaczy. Mam nadzieję, że pomogłem"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SSW nałożone :) miód malina... Szybkie, proste nałożenie. Jrszcze raz podkreślę zapach, który roznosi się nalozony na aucie po całym garażu...
Jestem bardzo zadowolony z produktu :)b2c54df6d4c3f5f19b1ac57a442d5bb1.jpg

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BlackWater jest takim uniwersalnym produktem że spokojnie można brać litr , sprawdza się nie tylko na oponach ale bardzo dobrze na nadkolach , i dywanikach gumowych ,nie wspominając krateczek itp. a do tego ma fajne kropelki 

Na oponach bardzo zbliżony wyglądem do Gyeon Tire i baaardzo szybki w aplikacji  

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio aplikowałem BlackWater na moje letnie oponki , siadło bardzo fajnie , aplikacja banalna jak Black mamba :) Co spodobało mi się to zapach , praca środkiem bardzo przyjemna :D Siada również fajnie na plastikach zewnętrznych . Z racji braku czasu (fotki z prac mam na tel) postaram się ogarnąć jakaś relacje :)

Tak to wygląda , Shine mi się podoba ;)

DSC_0035.jpg

DSC_0033.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.