Skocz do zawartości

Mr Cleaner Detailing Expert Shop


MrCleaner

Rekomendowane odpowiedzi

@Emig - na razie chyba lepiej, aby nie poruszać spraw "otwarcie" i dać możliwość wyjaśnić/wyprostować przez @MrCleaner problemy "w zaciszu" :wink: Przypuszczam, że winą "zamieszania" była duża liczba zamówień i pośpiech w ich realizacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie trochę się spinacie z powodu delikatnego opóźnienia w realizacji zamówienia.
Przy takiej promocji, która była przed zakończeniem roku, nie ma co się dziwić...
Ja zamówiłem w sylwestra, we wtorek wysłana, dzisiaj u mnie. Jakby była jutro czy nawet w poniedziałek, nie robiłbym z tego afery.
To nie jest produkt pierwszej potrzeby żeby robić problem z małego opóźnienia.
Pozdrawiam i cierpliwości.

Wysłane z mojego SM-T813 przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.01.2018 o 20:17, Domel napisał:

też o to pytałem kilka miesiecy temu. Z tego co wiadomo dystybucja sie skonczyła ?

Dziwne bo za granicą gdzie mieszkam mam cały czas do wyboru cały asortyment AW,to czemu u nas już nie Ma? Szkoda bo niektóre produkty bardzo fajne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

Faktycznie duża ilość zamówień wprowadziła lekkie zamieszanie w naszej firmie, mamy nadzieję, że wszystkie wątpliwości zostały wyjaśnione i każdy jest zadowolony z zakupów. Myślę, że jeszcze nie raz uda nam się was zaskoczyć. Wszystkiego Detailingowego w Nowym Roku.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, MrCleaner napisał:

Faktycznie duża ilość zamówień wprowadziła lekkie zamieszanie w naszej firmie, mamy nadzieję, że wszystkie wątpliwości zostały wyjaśnione i każdy jest zadowolony z zakupów. Myślę, że jeszcze nie raz uda nam się was zaskoczyć. Wszystkiego Detailingowego w Nowym Roku.

a co z angelwax już u was nie będzie w sprzedaży? ani ogólnie w Polsce bo wiem ze wy dystrybutorem byliście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to i ja dorzucę od siebie kilka groszy.
paczucha dzisiaj przyszła inpostem, zapakowana świetnie, wszystko doszło w całości bez żadnych ekscesów. realizacja bezproblemowa i kontakt z Wami podczas realizacji również bardzo sprawny i rzeczowy. jak ktoś się jeszcze waha to ja zdecydowanie polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie z @MrCleaner - czy doczekam się w końcu załatwienia sprawy?  Na razie tylko - przy wymuszanym przeze mnie kontakcie - otrzymuję pisemne obietnice, do których realizacji nie dochodzi. Powoli zaczynam wątpić w Waszą chęć uczciwego wyprostowania Waszej pomyłki... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.