Skocz do zawartości

Mr Cleaner Detailing Expert Shop


MrCleaner

Rekomendowane odpowiedzi

  • Partner forum

@sT3VE Dzisiaj widziałem że są jeszcze po jednej sztuce Tire&Rubber, wiec jak się pośpieszysz, to będą twoje 😉
Na ten moment mamy na tyle dużo różnych butelek i atomizerów, że dla każdego znajdzie się coś ciekawego😎

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • Partner forum

@Eidos71 Niestety, wycofujemy się z niego ze względu na niewielkie zainteresowanie obecnie tą marką u nas. Jeśli będzie bardzo dużo zapytań o te produkty, nie wykluczamy możliwości powrotu do nich, ponieważ cała matka jako taka, oferuje produkty na wysokim poziomie. Czas pokaże 😉

@Notcon Staramy się nadawać paczki tak szybko jak to możliwe, choć nie zawsze udaje się wysłać wszystko tego samego dnia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MrCleaner napisał:

Niestety, wycofujemy się z niego ze względu na niewielkie zainteresowanie obecnie tą marką u nas. Jeśli będzie bardzo dużo zapytań o te produkty, nie wykluczamy możliwości powrotu do nich, ponieważ cała matka jako taka, oferuje produkty na wysokim poziomie. Czas pokaże

Szkoda... Jestem zainteresowany trzema ich produktami: Detail Spray, Ceramic Spray Coating 9H, oraz Ceramic Boost 2.0... Ale tak, jak napisałeś - czas pokaże, czy będzie można je nabyć w krajowej dystrybucji, czy też trzeba będzie "ściągnąć" je zza granicy... 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Pogratulowac w jakim stanie docieraja wasze paczki i jak traktujecie klientow! Wszystko rozwalone,pozalewane jak widac a na dodatek cos przelewane i nie wiadomo co jest w butelkach...a wasza odpowiedz,ze nalezy otwierac paczki przy kurierze i nie macie sobie nic do zarzucenia po prostu po mistrzostwo swiata 

 

20200103_230344.jpg

20200103_230528.jpg

20200103_230625.jpg

20200103_230543.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
12 minut temu, menior napisał:

cos przelewane i nie wiadomo co jest w butelkac

Jak przelewane ? w nieoryginalnych butelkach ?

Korki do butelek były zaklejane taśmami ? Który produkt zrobił takie zamieszanie ? Odkręcony na gwincie ? Pęknięta butelka ?

12 minut temu, menior napisał:

ze nalezy otwierac paczki przy kurierze i nie macie sobie nic do zarzucenia

Jak dla mnie to wina kuriera a nie MRC. Przecież oni są odpowiedzialni tylko za zapakowanie a tutaj widać, że ktoś prze gwałcił tą paczkę na sortowni lub w transporcie 100 razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Domel  nie byly pozaklejene jak zazwyczaj,ale butelki oryginalne tylko nie jestem pewny co w nich jest(chodzi o 2 wlasciwie) bo dotarla pusta odkrecona butelka od Elite Detalier gum shiner  i druga zniszczona(naklejka) ale pelna Elite detailer car paint cleaner,i cos mi sie wydaje(po zapachu) ze sa przelane(w butelce car paint cleaner jest w rzeczywistosci gum shiner,zrobie probe na dywanikach)

@Domel  nie wiem czyja wina i sie nie dowiem,MRC oczywiscie zwala wine na DHL a DHL na MRC....a po d...dostalem ja,wierny klient MRC od lat,takie sytuacje juz sie zdarzyly i sprzedawca potrafil wyjsc  z twarza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wspomniał@Domel bardziej bym się czepiał kuriera. Wątpię żeby MrCleaner oklejał taśmą DHL. Współczuję odebrania takiej paczki. Dużo na minusie jesteś ?

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lewus089 na szczescie az tak duzo nie,bo wszystkie szczelnie zamkniete oryginalnie produkty nie ulegly zniszczeniu,wylal sie calkiem 1 produkt od Elite Detailer,drugi niby pelny(nie licza zniszczonego opakowania) ale nie wiem co tam jest w rzeczywistosci,uszkodzeniu ulegly pozatym niezapakowany fluffy,mf boa od carpro i jakies tam szmatki.Bardziej rozczarowalo mnie stanowsko "zbywajace" sprzedawcy,troche tam ciezko zarobionej kasy przez lata zostawilem 

@rudi0018 proste,ja mieszkam za granica i odebranie paczek powierzam znajomym(zreszta starsze osoby i nie moge miec do nich zalu) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.