Skocz do zawartości

Mr Cleaner Detailing Expert Shop


MrCleaner

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Też zauważyłem że Panowie z MrCleaner mocno szaleją z cenami, dodam jeden przykład: co roku kupuje u nich Bilberry Angelwaxa 1L, 2014 cena max 50zł, 2015 max 60zł a teraz kosztuje 85zł :shock: , dodam że u konkurencji ten sam produkt można kupić za niecałe 58zł z paczkomatem. 35zł różnicy w przypadku 1litra i 25zł przy 500ml. .......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luszeq to zmień sklep.. czego Wy się spodziewacie, że otrzymacie 5% rabatu a jeszcze widzę 20zł na pierwsze zamówienie i liczycie na gratisy? jak czytam te zażalenia o gratisy to płakać mi się chce

przepraszam za wtrącenie w temat ale sam jestem sprzedawcą na allegro i nie wiem skąd się bierze te podejscie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luszeq to zmień sklep.. czego Wy się spodziewacie, że otrzymacie 5% rabatu a jeszcze widzę 20zł na pierwsze zamówienie i liczycie na gratisy? jak czytam te zażalenia o gratisy to płakać mi się chce

przepraszam za wtrącenie w temat ale sam jestem sprzedawcą na allegro i nie wiem skąd się bierze te podejscie

 

Bo bez darmowego aplikatorka zakupy nie cieszą już tak bardzo! :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luszeq to zmień sklep.. czego Wy się spodziewacie, że otrzymacie 5% rabatu a jeszcze widzę 20zł na pierwsze zamówienie i liczycie na gratisy? jak czytam te zażalenia o gratisy to płakać mi się chce

przepraszam za wtrącenie w temat ale sam jestem sprzedawcą na allegro i nie wiem skąd się bierze te podejscie

Gdyby mi nikt nie mówił o gratisie to bym to olał, ale miało być to zadośćuczynienie za zmienienie koszyka po dokonaniu zakupu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum
Luszeq to zmień sklep.. czego Wy się spodziewacie, że otrzymacie 5% rabatu a jeszcze widzę 20zł na pierwsze zamówienie i liczycie na gratisy? jak czytam te zażalenia o gratisy to płakać mi się chce

przepraszam za wtrącenie w temat ale sam jestem sprzedawcą na allegro i nie wiem skąd się bierze te podejscie

Gdyby mi nikt nie mówił o gratisie to bym to olał, ale miało być to zadośćuczynienie za zmienienie koszyka po dokonaniu zakupu.

 

Mamy nowego magazyniera, który niestety jeszcze czasami "nie ogarnia" wszystkiego tak jak powinien. Napisz w uwagach w koszyku następnym razem to osobiście coś wrzucę.

 

632079 mocno szaleją z cenami

 

Wiesz że dystrybutor na PL ma najszybciej nową ( tu wyższą) cenę, a w innych sklepach można jeszcze trafić produkty w starej cenie ? Radzę Ci zakupić ten tańszy , bo może jutro sklepy odświeżą swoje cenniki i ... :-]

 

Jak to mówią : BRAWO TY. Dokładnie tak to wygląda, że AngelWax podwyższył dramatycznie ceny i nie od Nas to zależy. Wszyscy po prostu mają stare zapasy i nie aktualizowane ceny do najnowszy - z tym nic nie zrobimy.

 

Wiadomo kiedy będzie uzupełnienie zapasów? Bo niestety paru rzeczy brakuje :(

 

Czego konkretnie brakuje? Staramy się w miarę możliwości uzupełniać wszystko najszybciej, niestety niektóre rzeczy są z zagranicy i opóźnienie wynika z czasu samej dostawy. Nie raz producenci mają opóźnienia, lub dystrybutorzy braki towaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

636401 Mamy nowego magazyniera, który niestety jeszcze czasami "nie ogarnia" wszystkiego tak jak powinien. Napisz w uwagach w koszyku następnym razem to osobiście coś wrzucę.

tego i ja doswiaczylem brak jednej pozycji w paczce i odbijanie pileczki moze jednak byla moze nie :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Cześć

Bo jestem zainteresowany tym halogenem. Brakuje mi cos na podłogę i oświecanie dolnych partii auta.

 

https://mrcleaner.pl/urzadzenia-i-maszy ... om=listing

 

Czy czasem ta siateczka z drutów nie przeszkadza w inspekcji ? Nie rzuca to cienia lini na przedmiot inspekcji ?

 

A jakie sa statywy najniższe ? Jest jakis do 50 cm ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Partner forum
636401 Mamy nowego magazyniera, który niestety jeszcze czasami "nie ogarnia" wszystkiego tak jak powinien. Napisz w uwagach w koszyku następnym razem to osobiście coś wrzucę.

tego i ja doswiaczylem brak jednej pozycji w paczce i odbijanie pileczki moze jednak byla moze nie :thumbdown:

 

 

Z tego co mi wiadomo, to po otrzymaniu adresu do wysyłki, i małym opóźnieniu brakujący produkt do Ciebie dojechał czyż nie? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

636401 Mamy nowego magazyniera, który niestety jeszcze czasami "nie ogarnia" wszystkiego tak jak powinien. Napisz w uwagach w koszyku następnym razem to osobiście coś wrzucę.

tego i ja doswiaczylem brak jednej pozycji w paczce i odbijanie pileczki moze jednak byla moze nie :thumbdown:

 

 

Z tego co mi wiadomo, to po otrzymaniu adresu do wysyłki, i małym opóźnieniu brakujący produkt do Ciebie dojechał czyż nie? :o

tak jest teraz wszystko jest jak byc powinno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dzięki za fajny rabat na moje piątkowe zakupy i polecenie Nielsen Nap Low Foam do wyprania wykładziny po psach :good: Wprawdzie złamałem niektóre zasady, np. nie wyczesałem jej gumową szczotką z sierści, ale efekt po odkurzeniu, wypraniu Nielsenem aplikowanym z pianownicy i wcieranym szczotką, a potem odsączeniu wraz z pozostałymi nierozpuszczalnymi zanieczyszczeniami (niestety nie wszystko wciągnąłem na sucho) jest niesamowity!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Partner forum
Dzięki za fajny rabat na moje piątkowe zakupy i polecenie Nielsen Nap Low Foam do wyprania wykładziny po psach :good: Wprawdzie złamałem niektóre zasady, np. nie wyczesałem jej gumową szczotką z sierści, ale efekt po odkurzeniu, wypraniu Nielsenem aplikowanym z pianownicy i wcieranym szczotką, a potem odsączeniu wraz z pozostałymi nierozpuszczalnymi zanieczyszczeniami (niestety nie wszystko wciągnąłem na sucho) jest niesamowity!

 

Cieszymy się w takim razie że mogliśmy pomóc :D:D

 

Zawsze chętnie udzielamy porad ! :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.