Skocz do zawartości

Wybór myjki ciśnieniowej


Rekomendowane odpowiedzi

A 120.3-6 tez tak piszczy ? Po przeczytaniu tematu polecałem je właśnie kumplowi, stawiając bardziej na 120.3

Ale patrząc na ten filmik to chyba by mnie póżniej wyklinał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Nilfiska warto dokupić dedykowaną końcówkę do mycia auta:

http://www.strefakierowcy.pl/37278,nilf ... opusz.html

Kilka razy był poruszany temat tej koncówki i wszyscy pisali, ze nie warto bo da sie ustawić regulowaną czy wystarczy dysza auto, ale tak nie jest . Się nie posłuchałem i kupiłem, mega ten dżinks ułatwia prace, drogi jest, ale warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja myjka Black&Decker pw1700 ma już 4 lata. Używam jej do mycia samochodu i czasem kostki brukowej. Nigdy nie sprawiała żadnego problemu a zdarzało mi się nią pracować bez przerwy 30 min. Ciśnienie ma już delikatnie niższe niż na początku, ale i tak jest na akceptowalnym poziomie. Także polecam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A 120.3-6 tez tak piszczy ? Po przeczytaniu tematu polecałem je właśnie kumplowi, stawiając bardziej na 120.3

Ale patrząc na ten filmik to chyba by mnie póżniej wyklinał :D

 

Teoretycznie C120.3-6 bliżej właśnie do C125.3-8 niż do C120.6-6 - zbliżona moc, wydajność tłoczenia oraz waga - to chyba pompa taka sama.

Ale ciężko stwierdzić na 100% - chociaż nigdy się z takim problemem na żadnym forum odnośnie tego modelu nie spotkałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja myjka Black&Decker pw1700 ma już 4 lata. Używam jej do mycia samochodu i czasem kostki brukowej. Nigdy nie sprawiała żadnego problemu a zdarzało mi się nią pracować bez przerwy 30 min. Ciśnienie ma już delikatnie niższe niż a początku, ale i tak jest na akceptowalnym poziomie. Także polecam ;)

 

Do tego mi potrzebna myjka auto umyć , motór , ciągnik dziadkowi , kostkę przy domu wsio ;) dzięki za info trzeba jechać na zakupy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, Kojarzysz jakie końcówki pistoletu mają w myjni na dwa wiadra? pamiętam że tam mają zupełnie inne, przewody również, ale przewód to akurat nie problem, pamiętam że mają Nilfiski C120 ale końcówki pistoletu mają z metalem, a oryginalnie są plastikowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, Kojarzysz jakie końcówki pistoletu mają w myjni na dwa wiadra? pamiętam że tam mają zupełnie inne, przewody również, ale przewód to akurat nie problem, pamiętam że mają Nilfiski C120 ale końcówki pistoletu mają z metalem, a oryginalnie są plastikowe.

 

Tak, mają wymienione dysze na taką z płaskim strumieniem i większym kątem, z Techkar, coś około 60 złotych chyba ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, Kojarzysz jakie końcówki pistoletu mają w myjni na dwa wiadra? pamiętam że tam mają zupełnie inne, przewody również, ale przewód to akurat nie problem, pamiętam że mają Nilfiski C120 ale końcówki pistoletu mają z metalem, a oryginalnie są plastikowe.

 

Tak, mają wymienione dysze na taką z płaskim strumieniem i większym kątem, z Techkar, coś około 60 złotych chyba ;)

 

 

Dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki mam Karchera k5 i dosłownie WK%&@!@ mnie ten wąż (bo przewodem tego nie nazwę) co jest dołączony ori do myjki.

Polecicie mi jakiś dobry przewód najlepiej 10 metrowy? I czy osłabi to wydajność? Oczywiście chciałbym żeby był bardziej elastyczny. Patrzyłem produkty, które ma Techkar ale przez monitor nie wymacam weża... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj sami przeciwnicy Lavora :D

Ja użytkuję Superwasha 160 już 5 lat i ma się bardzo dobrze, kółka nie odpadły i nigdzie nie cieknie ;)

Nie wiem jak te tańsze modele się sprawują, na pewno wykonanie nie najlepsze choć podstawowe modele Nilfisków czy Karcherów też trzeszczą plastikiem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Lavorów w tej cenie, ciekawie wypada Prime 155 za chyba 550zł. Z zachwalanego Nilfiska zostaje Ci tylko model 120 bo 130 to już grubo ponad 700 zł. Podobnie Karcher - tylko te podstawowe modele. Jest jeszcze popularny B&D PW1700 i Parkside czyli budżetówka Lavora dla Lidla.

Jak byś zagłębił się w ten temat to każda ma jakieś "ale". Ty musisz sobie odpowiedzieć, które "ale" wolisz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Nilfisk c125 i do mycia auta uważam, że jest wystarczająca, ciśnienie dobre, wykonanie też, kilka lat pewnie posłuży, później, albo się zepsuje, albo mi się znudzi. W spadku chcecie te myjki zapisywać? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.