Skocz do zawartości

Wybór myjki ciśnieniowej


jarusiek

Rekomendowane odpowiedzi

Zachciało mi się takiego zestawu jakim dysponuje Matt Moreman z Obsessed Garage czyli poręczny zestawik do mycia osobówki,bo po wzięciu ori zestawu z Kranzle hmm to takim zestawem można myć większe busy ew jakieś mniejsze ciężarówki😄

44553358640_957ecb207b_c.jpg

Jeszcze nie jest to ostatecznie skręcone bo  czekam na szybkozłączki na wąż których nie było w techkar i zestaw dysz zakupionych na aliexpress i będzie można przetestować 🙂

Nie wiem czy to odpowiedni temat w razie czego admin niech przeniesie

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
2 minuty temu, KrzysiekT5 napisał:

na wąż któwrych nie było w techkar

Brawo. Wreszcie ktoś to zrobił 😉 pisałem o tym juz dawno tutaj wraz z cennikami od TechKara. Daj znac jak bedzie sie sprawować. Jakie dysze masz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dysze zamówione na Ali 25 i 40 stopni czekam na listonosza będą w połowie stycznia

Pistolet brałeś z techkar?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Brawo. Wreszcie ktoś to zrobił pisałem o tym juz dawno tutaj wraz z cennikami od TechKara. Daj znac jak bedzie sie sprawować. Jakie dysze masz ?

Mam mały projekcik w zanadrzu - jutro umowa końcowa na działkę i zaczynamy projektować garaż z domem :D

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
9 minut temu, Birkhof napisał:

Mam mały projekcik w zanadrzu - jutro umowa końcowa na działkę i zaczynamy projektować garaż z domem 😄

Pamiętaj garaż plus wiata i jesteś w niebie cały rok 😉

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj garaż plus wiata i jesteś w niebie cały rok

Bedzie garaż ze strefa mokra i sucha :D Ale poki co tyle - reszta pojawiać sie bedzie w wątku „nasze domowe carspa” w odpowiednim czasie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupione dosyc dawno Stihl RE 98. Z perspektywy czasu, szacun dla BaD, ktore za 4 stowki przez 3 lata robiło robote. Z myjki Stihl super satysfakcja. Ale wkurzała mnie fabryczna dysza. Poprosilem techkar.pl.o jak najszersza dysze z lekka zagieta lanca. Lance, zamiennik karcher hd, dysza 40 stopni, zlacze bayoten. Chyba najlepiej wydane 100zl w moim zyciu

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka


Pany, sekundo, z tel coezko film wstawic

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie dziwne pytanie. Posiadam myjkę Karcher HD 7/20 z nowej serii i zauważyłem dopiero teraz w niej coś takiego jak w załączniku jest przykręcone do tego schoweczka przy rączce. Wie ktoś co to po co to? Chodzi o to mosiężne. 

IMG_20190104_170818.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, grzybacz2 napisał:

Panowie dziwne pytanie. Posiadam myjkę Karcher HD 7/20 z nowej serii i zauważyłem dopiero teraz w niej coś takiego jak w załączniku jest przykręcone do tego schoweczka przy rączce. Wie ktoś co to po co to? Chodzi o to mosiężne. 

IMG_20190104_170818.jpg

Do mocowania np. dodatkowej dyszy ( obrotowej ) aby się nie zagubiła.

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dziś przesiadlem się z Karchera K5 na Kranzle 1152TST i bez porównania dla Kranzle, praca myjki dużo cichsza. Myjka swoje waży ale wykonanie jej bardzo dobre i dużo lepsze od karchera. Karchera miałem ponad 3 lata, po okresie gwarancji rozczelnila się pompa czy coś tam i musiałem na swój koszt naprawiać. Mam nadzieję że Kranzle posłuży dużo więcej niż żółty karcher i będzie bez awaryjny. Nowka można już wyrwać za 3tys i szczerze polecam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
24 minuty temu, antek1987 napisał:

Kranzle 1152TST

Bajka. Klasyka OG. Grubo pojechałeś. To jeszcze zestaw krótki OG MTM, podpięcie na stałe do bębna, statyczna lokacja i wash bay 😄

Kupiłęs do domu czy firmy ?

Nakręć jakiś filmik pokazowy 🙂

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem do domu, mam od czasu do czasu jakieś tam autka do roboty A w domu 4 auta więc jest co myć i nie żałuję żadnej wydanej zlotowki. Dziś trochę nią podzialalem przy swoim aucie i jest mega, banan z buzi nie schodził. 

Będę miał czas to nagram 🙂

podeślij ten zestaw bo szukam właśnie tego zestawu co podawales  🙂

Pzdr 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
W dniu 2.02.2019 o 18:41, rudi0018 napisał:

@Domel  Do 1050P też da radę ten zestaw ogarnąć? 😄

Tak. Piszesz maila do firmy TECHKAR <biuro@techkar.pl> i robią CI zestaw pod Twoją myjkę 😉

 

Pistolet PA złącze obrotowe - 149,00zł

Pianownica PA - 129,00zł
Komplet szybko złączy - 49,00zł

Lanca 600mm - 49,00zł

 

Dodatkowo możesz im wkleić te filmiki, żeby było jasne co Cie interesuje 😉

Jak tylko się wyprowadzę z bloku - będzie to moja pierwsza inwestycja o której śnię po nocach 😉

#domelowamyjka #domeldetailinglaboratory

  • Super 1
  • Okay 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.