Skocz do zawartości

Black Hole Poorboy's - glaze czy cleaner?


CAR CRAZY

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

booohal, ja porównywałem i UDS wychodzi o niebo lepiej.

udsbh.jpg

 

42817856.jpg

 

Różnicy w aparacie duzej nie widać, ale UDS lepiej maskuje i nadaje lepszego weta. Poza tym dodaje głębszego ciemnego koloru co chciałem zobrazować na 2 fotce. Te dwie strzałki łączą się w linię odcięcia tych 2 srodków. U dołu UDS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
bob55,

ja bym to widział ze najpierw HDC potem bh a na to wosk idzie.

Jaki masz wosk? HDC recznie będziesz kładł czy maszynowo?

 

trochę przerost formy nad treścią by to był

no chyba, że używasz gorszego cleanera np Achillesa, wtedy można się pokusić o podbicie koloru przy użyciu PB BH, ale w przypadku HDC nie trzeba nic dodawać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bob55,

ja bym to widział ze najpierw HDC potem bh a na to wosk idzie.

Jaki masz wosk? HDC recznie będziesz kładł czy maszynowo?

 

trochę przerost formy nad treścią by to był

no chyba, że używasz gorszego cleanera np Achillesa, wtedy można się pokusić o podbicie koloru przy użyciu PB BH, ale w przypadku HDC nie trzeba nic dodawać

 

 

narazie wykonałem test - BH + na to carbon - trzyma się bardzo ładnie . leży narazie ok 2-3 tygodni nie zauwałem spadku wytrzymałości wosku .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli swirle zrobily sie przez nakladanie reczne tak ? :idea:

Nie koniecznie, moze miałeś źle powierzchnie przygotowaną, gabkę itp. Moze tarłeś za mocno lub za lekko, moze te swirle juz byly.... można gdybać, jedna jezeli powstały delikatne to druga warstwa powinna je przykryc, a może to efekt żle wytartego glejza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mam zamiar dzisiaj albo jutro powalczyc z BH. Zastanawialem sie miedzy SRP a BH i wybralem BH. Mam nadzieje ze sie nie zawiode. Kolor auta czarna perla. Nakladac gabkowym aplikatorem na cale auto i potem scierac mikrofibra?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mam zamiar dzisiaj albo jutro powalczyc z BH. Zastanawialem sie miedzy SRP a BH i wybralem BH. Mam nadzieje ze sie nie zawiode. Kolor auta czarna perla. Nakladac gabkowym aplikatorem na cale auto i potem scierac mikrofibra?

 

Myślę że lepszym rozwiązaniem będzie bawełna ja stosuję CZARNEGO MONSTER SHINE'A

potem delikatna mikrofibra.

Pamiętaj z BH, przed użyciem wstrzśnij BH, bo inaczej zaaplikujesz sam zapachowy soczek :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do BH i innych cleanerów, glazeów, AIO używam gąbkowych aplikatorów. Bawełnianymi/microfibrowymi mi jakoś nie idzie... :dontknow:

Najlepiej wybierz swoją drogę poprzez empiryczne doznania :) Spróbuj tym i tym i zdecyduj sam. Utarte szlaki nie zawsze sie sprawdzają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.