Skocz do zawartości

Black Hole Poorboy's - glaze czy cleaner?


CAR CRAZY

Rekomendowane odpowiedzi

Myślałem, że BH ma lepsze właściwości maskujące? Kupiłem z myślą o A3, w którym po zimie troche powyłaziło, odświeżyłem #205 jednak troche zostało i wymyśliłem, że to załatwię BH. Szczerze to nie sprawdzałęm cleanera Wolfganga w tej roli bo używałem go na TT po korekcie, wieć jakoś się na tej funkcji nie koncentrowałem, a że to jedyny cleaner z wypełniaczami jaki posiadam to nie mam porównania :/

Kurde, ale mi teraz zabiłeś klina, wychodzi na to, że miałem lepszy środek niż ten, który kupiłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Jeśli priorytetem jest wypełnianie rys, to zrób test 50/50 z BH i Wolfgangiem , zobaczysz który wypelni więcej. Za to z całą pewnością sealant czy wosk będą siedziały krócej na produkcie Poorboysa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli priorytetem jest wypełnianie rys, to zrób test 50/50 z BH i Wolfgangiem , zobaczysz który wypelni więcej

 

Tak zrobię, jeszcze jedno pytanie dla pewności. Rozumiem że w przypadku takiego testu po polerce megsem #205 przetrę IPA tylko pod BH czy pod cleaner wolfganga też? Chodzi mi o to czy jest szansa że cleaner Wolfganga nie usunie do końca resztek po paście co zaburzy obraz testu. Pytam bo w przypadku ciemnych lakierów im mniej tarcia szmatkami tym lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam i sam już nie wiem jest sens dawania na czarny lakier po Dodo LP, PB HB i dopiero na to Colli 476? Druga sprawa w jakich odstępach nakładać kolejne specyfiki tzn po jakim czasie od Dodo LP nakładać BH i po jakim czasie od BH wosk Colli? Trzeba robić przerwy czy można kolejne nakładać od razu po skończeniu nakładania poprzedniego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli priorytetem jest wypełnianie rys, to zrób test 50/50 z BH i Wolfgangiem , zobaczysz który wypelni więcej

 

Tak zrobię, jeszcze jedno pytanie dla pewności. Rozumiem że w przypadku takiego testu po polerce megsem #205 przetrę IPA tylko pod BH czy pod cleaner wolfganga też? Chodzi mi o to czy jest szansa że cleaner Wolfganga nie usunie do końca resztek po paście co zaburzy obraz testu. Pytam bo w przypadku ciemnych lakierów im mniej tarcia szmatkami tym lepiej :)

 

a jeśli chcesz porównać właściwości cleanerów to zbadaj PB Professional Polish

 

czekamy na efekty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

A jak aplikować BH?? Planuje użyć do tego Meg's Even Coat tylko nie wiem czy mam to nakładać jak wosk czyli trochę nałożyć poczekać aż wyschnie i potem mf czy może wycierać do sucha tym aplikatorem Megs'a?? I czy jest sens nakładania 2 warstw i jeżeli tak t po jakim czasie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

m4rcyh, Po uds nic już nie szło, chociaż zamierzam zrobić test UDS + Natys RED i SRP + Red i zobaczymy. Maskowanie rys porównywalne do siebie, mam dużo hologramów i płytkich rysek, nie wiem jak sprawa wygląda przy głębszych rysach. W każdym razie dla mnie UDS jest lepszym AIO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym wątku: http://www.civinfo.com/forum/cleaning/5 ... -hole.html

jest napisane, że na SRP można nakładać glaze, np. PB BH a na to dopiero wosk, lub można pominąć glazurę i odrazu na SRP nakładać wosk lub sealant.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.