Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

Odkleił mi się rzep od pada, a potrzebuje go do skończenia auta. Czym mogę go przykleić??

 

Ja swoje odklejające się pady przykleiłem klejem Pattex special-lim, swego czasu nabyłem go w Lidlu, ale pewnie będzie tez dostępny w marketach budowlanych. Pady były juz prane 2 razy w pralce i klej trzyma.

 

PS. Z butaprenem czy innym klejem trzeba uważać czy nie topi gąbki.

 

Po SRP, jak wspomniał kolega nie myjemy auta w końcu to AIO, ewentualnie + wosk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

tylko jest ich kilka która z nich:

1.Mothers Billet Metal Polish

2.Mothers Chrome Polish

3.Mothers Mag and Aluminium Polish

4.Autoglym Metal Polish

 

uzywam 3 do wydechu i jest idealna ale mysle nad 1 jak ta mi sie skonczy wiec nr 3 polecam na poczatek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś czy i gdzie można dostać u nas takie nakładki na pady z mikrofibry, które można użyć do spolerowania wosku za pomocą maszynki DA. Chodzi dokładnie o coś takiego :

http://www.autogeek.net/temibo.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pytanie nie stricte Car Detailingowe ale... :)

Dziewczyna mi wykopała figurki z mosiądzu:

Jak myślicie czym to próbować odczyścić?

img4501w.jpg

img4502vi.jpg

 

 

Zastanawiam się jak by poszło Mothers Mag&Alu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam odlane troszkę Sonaxa w buteleczce po wodzie i pytanie jaka butla ze spryskiwaczem się nada do aplikacji? Nada się taka od płynu do szyb czy muszę kupować coś przeznaczonego do takich rzeczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meguiars Ultimate Polish vs Poorboys Black Hole.

 

Wiem że pierwszy ma też właściwości czyszczące ale ciągle mnie zastanawia: po jakim środku w/w będzie lepszy wygląd?

 

Megsa mam i jestem zadowolony z aplikacji i wyglądu, nie wiem czy warto brać póki co PB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a apc rozcieńczac wodą destylowana czy kranówą?

Ja jakoś zawsze kranówkę leje i nie zauważyłem żeby była jakaś różnica :P

 

To znaczy, że masz dobrą wodę u siebie ;) U mnie niezależnie od tego czy woda będzie prostu z kranu czy przegotowana to po rozrobieniu z APC zostaje biały osad na dnie. Po demoralizowanej/destylowanej oczywiście tego nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.