Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

po myciu usunąć smołę

 

Smołę lepiej przed myciem, jeszcze na suchym aucie. Przynajmniej gdy używamy Sanesolva/Prickborta.

 

Jak auto jest mocno zarudzone - mega szczur to trzeba zmyc mocna piana, umyc na 2 wiadra, wysuszyc i dopiero dzialac z Prickbortem czy IronX. :)

 

To mocno wydłużona i dobra opcja, ale kto powiedział że szczura da się oblecieć szybko :ad:

Dodatkowo: po umyciu i wysuszeniu, działanie T&G będzie najskuteczniejsze.

 

Przy czyszczeniu w miarę niezapuszczonego auta można sobie przyspieszyć i zacząć od T&G. :) Z jednej strony to wiedza "Basic" forum, z drugiej na początku no naprawdę nie jest takie oczywiste :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Moderator

Ja tam lece Prickiem, daje mu kilka minut, psikam na to IronX i znow pare minut i pozniej dopiero mocna pianka i znow kilka minutek :)

 

Do tej pory rezultat jak zawsze wiecej niz satysfakcjonujacy, a i wode sie oszczedza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak prickiem psikać, tylko na dół czy na całe auto? bo może stąd te rozbieżności zdań

 

Całe auto, szyby też. Smoła, żywica czy asfalt najbardziej zbierają się na dole. Ale to nie oznacza że nie ma ich na dachu czy masce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
jak prickiem psikać, tylko na dół czy na całe auto? bo może stąd te rozbieżności zdań

 

Ja psikam cale auto, od gory do dolu, wlacznie z dachem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie , czy ktoś jest w stanie powiedzieć czy produkt ze zdjęcia to jakiś kosmetyk , dostałem to od znajomego , twierdził , że to coś jest napewno od Megsa , ale nie był w stanie powiedzieć co . Szukałem na stronie megsa ale nie znalazłem nic co by było w takiej butelce .

 

 

dsc05630lr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.