Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Potwierdzam co mówi prezes.gd, lepiej doinwestować odrazu w lepsza pianownicę, np. poleconą tutaj PA. Mam tą pianownice Karchera i dokładnie, wytwarza mleko, które niemal odrazu spływa z karoserii, niezależnie od pian i ich stężeń. Teraz leży w pudełku (była dodana do myjki), a do użytku zaopatrzyłem się w PA :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak postępować w przypadku mleka rozlanego na podłogę w samochodzie? Typowa ekstrakcja do skutku, czy stosuje się w tym przypadku jakieś triki?

Słyszałem, że ciężko pozbyć się również tego przykrego zapachu. Jak skutecznie go zlikwidować- Stripper Scent, ozonowanie, kawa na noc?

Proszę o podpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad przygotowaniami felg do nowego sezonu już powoli. Pomyślałem sobie o kombinacji DLUX i na to SV Autobahn. Ma to jakiś sens? Czy lepiej samego DLUX'a albo Autobahna. Kombinował już ktoś w taki sposób? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że ciężko pozbyć się również tego przykrego zapachu. Jak skutecznie go zlikwidować- Stripper Scent, ozonowanie, kawa na noc?

Proszę o podpowiedź.

 

Zrobiłbym tak jak Pavlik napisał a później wyozonował całość. Uzywanie jakiś pachnideł nie ma kompletnie sensu jeżeli nic nie zrobisz ze źródłem odoru. To tak jakbys bezdomnego wypsikał perfumami zapominając wczesniej o prysznicu kloszarda. Mieszanka wybuchowa :kox::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

częściowo również "detailingowe" pytanie - czy warto bawić się w odświeżanie klimy za pomocą tych puszek do rozpylania w obiegu wewnętrznym i/lub pianek wstrzykiwanych do instalacji czy też lepiej po prostu oddać na "profi" czyszczenie w stosownym warsztacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smalec, jest gdzieś na forum temat o tym. Te puszki, naboje możesz zastosować, ale czy to coś da to nie wiadomo, ale tych pianek to nie stosuj. Później się w kanałach od nawiewów wszystko klei, lepi i się jeszcze gorzej robi. Oddaj na ozonowanie lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Jeżeli nałożę CG Butter waxa na lakier to mogę bezpośrednio po spolerowaniu nałożyć Colli 476 czy lepiej odczekać około 24 h??Proszę o szybka odpowiedź

 

Dalbym mu polezec conajmniej noc- 8-12h. Spolerowalbym ponownie i dopiero potem kladl Colli. Tylko w zasadzie nie lepiej byloby odwrotnie? Trawale Coli pod spodem i na to CG BW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.