Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Panowie da się z tym coś zrobić :o czy element do malowania ?

 

Obrazek

 

Ps. jakiś cieć/cieciówa pod hipermarketem nie umie otwierać drzwi :/

Możesz spróbować wypełnić ubytek zaprawką, pózniej wygładzić papierem sciernym i na końcu wypolerować ;)

 

[ Dodano: 5 Marzec 2013, 14:49 ]

Panowie jakie pady byście polecili do rotacji. Mam Flexipads 135mm biały,pomarańczowy i żółty. Chciałbym się zabezpieczyć w razie awarii z padem (odklejenie czy rozpadniecie).

Urban albo 3m :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Jestem nowicjuszem i nie mam pojęcia o środkach itp ;)

 

Z tyłu otarłem zderzakiem o plastik na zderzaku innego samochodu i mam taki niefajny ślad - czym to załagodzić? Nie ma śladów lakieru, nie jest to głębokie..

 

zyDCCCc.jpg

 

F4ZO9Kw.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Mam pytanko odnośnie kupna Quick Detailera. Od kilku dni składam swój zestaw detailingowca-amatora przeczesując forum i pojawił się problem z wyborem QD. Rozpatruję następujące propozycje:

- DURAGLOSS Aquawax wosk #951

- Duragloss Fast Clean & Shine #921

- Chemical Guys Pro-detailer

 

Wosk jaki wybrałem to niezniszczalne Collinite 476, który będzie stosowany na lakier czarny metaliczny. Proszę o pomoc w wyborze QD oraz o ew. dygresje.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie papier 3000 i zabawa rotacja. Raczej powinno wszystko zniknac...

 

To odnośnie mojego otartego zderzaka?

 

Sprawdziłem jeszcze raz i jest to gładkie - jak przejadę po tym ręką to nic nie czuć (w końcu tamte auto miało plastiki na tej wysokości). Nie da się tego pastą polerską? Nie mam żadnych polerek mechanicznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Jestem nowicjuszem i nie mam pojęcia o środkach itp ;)

 

Z tyłu otarłem zderzakiem o plastik na zderzaku innego samochodu i mam taki niefajny ślad - czym to załagodzić? Nie ma śladów lakieru, nie jest to głębokie..

Widać ślady pęknięć lakieru (zderzak się pewnie delikatnie ugiął i lakier pękł). Tych pęknięć nie wyciągniesz ani papierem, ani rotacją. Reszta zejdzie. Ogólnie da się do zamaskować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.