Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Hej co byście polecili dokupić do walki z Japońskim masełkiem w postaci Toyoty Avensis 2004r kolor srebrny:) Mam:

Memzerma FG500, PF2500,FF4000 do tego pady:

Flexipads : wełna, biały, pomarańczowy, żółty 135mm i 80mm

Urban: Wafel (super mi się z nim i cleanerem pracowało) 150mm

3M: Niebieski 150mm

 

Myślę o jakimś padzie polish - bo pomarańczowy flexi już odczuł walkę z moim BMW:)

 

Oraz dorzucił bym jakiś glaze do mojego zestawu, czy nie warto i użyć SRP po korekcie?

 

Auta będzie robione na sprzedaż więc ważne jest by miało odpowiednio podbity look ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mess, żółty 3M to taki bardziej light polishing-finishing, twardość to zupełnie inna bajka w porównaniu z pomarańczowym Felxi. Pomarańczowy Lare to coś pomiędzy tymi dwoma, ale nie wiem czy cokolwiek poprawili z klejem bo mi się 3 pady Lare odkleiły po 2-3 myciach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szybkie pytanko bo mam mętlik mały

 

Panowie jest sens wydawać 45 zł na

 

Plastik + Gumy : Meguiar's Natural Shine Protectant 473ml ( 45 zł ) czy tutaj poradzi sobie jednak PB NT ? i bez sensu jest kupować Meg NS ?

 

 

Plastik + Gumy na zewnątrz samochodu ( jak i gumy przy drzwiach )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy tutaj poradzi sobie jednak PB NT ?

 

Masz na myśli Natural Look? Jeśli tak, to na zewnętrznych elementach auta, po deszczu będziesz miał zacieki.

 

Tak Natural Look, czyli jednak lepiej kupić Meguiar's Natural Shine Protectant 473ml żeby po deszczu na zewnętrznych elementach nie mieć zacieków ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Natural Look, czyli jednak lepiej kupić Meguiar's Natural Shine Protectant 473ml żeby po deszczu na zewnętrznych elementach nie mieć zacieków ?

Ja ze swojej strony polecę jeszcze nielsena S-A-S. 1L kosztuje mniej więcej tyle ile 473 tego od Megsa i działa pięknie (ładnie przyczernia i dobrze się trzyma nawet w złych warunkach).

Nie porównam jednak do Megsa bo tego nie miałem w ręku. PB NL na zewnątrz się nie nadaje - jest na bazie wody i płynie po pierwszym deszczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Natural Look, czyli jednak lepiej kupić Meguiar's Natural Shine Protectant 473ml żeby po deszczu na zewnętrznych elementach nie mieć zacieków ?

Ja ze swojej strony polecę jeszcze nielsena S-A-S. 1L kosztuje mniej więcej tyle ile 473 tego od Megsa i działa pięknie (ładnie przyczernia i dobrze się trzyma nawet w złych warunkach).

Nie porównam jednak do Megsa bo tego nie miałem w ręku. PB NL na zewnątrz się nie nadaje - jest na bazie wody i płynie po pierwszym deszczu.

 

ok dzięki więc jednak kupie Nielsen S-A-S 1L tylko teraz musze poszukać który sklep to ma na stanie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dioda na wzmacniaczu samochodowym powinna sie palic caly czas po wyjeciu kluczyka z stacyjki? czy teraz mam jakis blad i mi wzmacniacz caly czas ciagnie prad z aku ? :o

 

jak masz dobrze podpięte to po wyjęciu panela radia albo wyłączeniu radia powienien sie wyłączyć wzmak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dioda na wzmacniaczu samochodowym powinna sie palic caly czas po wyjeciu kluczyka z stacyjki? czy teraz mam jakis blad i mi wzmacniacz caly czas ciagnie prad z aku ? :o

 

zawsze możesz podpiąć wzmaka pod aku, ale przez przekaźnik rozwierny i jak radio straci napięcie to odetnie też napięcie na wzmaku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dioda na wzmacniaczu samochodowym powinna sie palic caly czas po wyjeciu kluczyka z stacyjki? czy teraz mam jakis blad i mi wzmacniacz caly czas ciagnie prad z aku ? :o

Bo pewnie sterujący od wzmacniacza połączyłeś ze stałym plusem i on jest cały czas załączony.

Powinieneś znaleźć kabel remote w wiązce przy radiu i za jego pomocą wzbudzać wzmacniacz.

Zazwyczaj przewód ten jest zintegrowany z chinczami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Nie wiem jak to faceci przemycają do łazienek żeby umyć fele, że ich kobiałki nie wywalą z domu :o:D Teściowej dałem powąchać to mało co nie zwymiotowała :evil: na osłodę dałem do powąchania natural looka ale już bała się czy znowu nie będzie niespodzianki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Nie wiem jak to faceci przemycają do łazienek żeby umyć fele, że ich kobiałki nie wywalą z domu :o:D

 

u mnie w użyciu był Blue Gel który też fiołkami nie pachnie, a żona sama powiedziała, co mam jeździć po bezdotykach to żebym w domu umył :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.