Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Czy po Meguiars Ultimate Compound a przed Meguiars #16 Professional Paste Wax należy zastosować jakiś preparat?

Jeśli będziesz robił to ręcznie to użycie ipa będzie bezsensowne (wymyje wypelnicze oraz polepszacze wyglądu), bez użycia ipy wosk krócej poleży lecz efekt końcowy będzie lepszy. Ewentualnie możesz użyć jakiegoś cleanera i na to wosk .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To

Ultimate Compound

IPA

cleaner

wosk

czy IPA może być taka http://showcarshine.pl/414-ipa-isopropy ... ekcja.html czy lepiej coś innego? i jaki cleaner? nie koniecznie z wysokiej półki :) A do nakładania IPA i cleanera wystarczy aplikator gąbkowy i mikrofibra do przetarcia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IPA 1:1 z wodą destylowaną i to w zupełności wystarczy. Uniwersalnymi cleanerami są DJ Lime Prime / Lite, LUSSO revitalizing creme, R22. Do wyboru do koloru.

 

Małe pytanko, czy iron-x zrobi coś grilowi i tym chromowanym obwódkom w a4 b5? Zależy mi aby ją dobrze przygotować pod plastilaka.

 

Mowa o czymś takim:

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/imag ... yZpM50GbJw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Takie krótkie pytanie za mną chodzi. Czy zestaw:

-Sanesolv

-Gul Javel APC 1:4

-Zanitol Plus 1:1

wystarczy do wyczyszczenia dość mocno zaszczurzonych felg alu? Czy potrzebuję czegoś dedykowanego, np. Bilberry, blue gela, Jetina?

 

Ja bym dolozyl tenzi trucka i zrobil piane z apc Powinno wtedy starczyc :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki stopień korekty można uzyskać Meguiars UC na lakierze Hondy (chyba miękkim)?

dużo gorszy może być efekt niż po FG500 i FF3000?

co rozumiesz przez "gorszy" ?

mi bardzo ładnie wyciągnął po papierze 2500,lepiej niż Menzerna 2500 na takim samym padzie,co było sporym zaskoczeniem dla mnie,UC zostawiło bdb wykończenie,i to na twardym lakierze Leona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy R222 Gel Wheel Cleaner (lub nie w formie żelu) jest godnym polecenia produktem do mycia felg (posiadam Tenzi Prix i Decabit)? Do wyboru mogę mieć środek z firm: CarPro, Chemical Guys, Race Glaze i Wolf's Chemicals (tylko takie marki ma pewien wytypowany sklep).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja bym dołożył magiczne gąbki dużo ułatwiają

Wyczuwam tryb złośliwo-sarkastyczny :P

 

Ja bym dolozyl tenzi trucka i zrobil piane z apc Powinno wtedy starczyc

OK, dzięki za podpowiedź. Nie mam trucka, więc zrobię mocne stężenie APC i pianę z Magi. Po prostu zamawiam sobie teraz jedną rzecz w sklepie i wahałem się czy brać np. bilberry czy nie. Nie biorę ;)

Da radę to dobrze, a jak nie to trudno - kolejne zakupy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.