Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

5 litrowej piany mi nie potrzeba. Tylko 1 litrowa.

 

Może masz możliwość zakupu z kimś na spółkę? Ja także chciałem kupić pianę, jednak opakowanie 5l na razie odstraszyło, tym bardziej że już i tak wydałem w tym roku parę stów na kosmetyki - dobrze że małżowina nie śledzi rachunków :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostało mi ok. 50ml PB S&G. Nada się jako poślizg do glinki Ile go wlać na np. 200ml wody

Ja mam rozcieńczone 1:3 i jest spoko.

 

Potrzebuję budrzetowej piany aktywnej. Moje propozycje firm to carvalet i tenzi. Ktoś miał te piany z tych firm to niech się wypowie która lepsza.

http://www.pielegnowacauto.pl/kosmetyka ... am-1l.html

i będzie Pan zadwolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam próbkę Auto glym Leather Conditioner dawał mi lekki połysk, moze to Cie zadowoli. Niech moze jeszcze inni sie wypowiedzą którzy znają lepiej temat środkow do skór.

 

http://www.autogloss.pl/leather-trim-co ... -litr.html

 

Dziękuje, ma ktoś może jeszcze inne propozycje odżywki która dawała by połysk ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie wiosenna pogoda i pora zabrać się za przygotowanie auta do sezonu. Ponieważ zawsze po myciu zostają mi białe plamki na lakierze chciałem uzupełnik zestaw o jakić QD, z racji okrojonego bydżetu zastanawiam sie nad DURAGLOSS Fast Clean & Shine #921 a Meguiar's Quik Detailer. Może doradzicie co powinienem wybrać dla wosku DJ blue velvet ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki pad polecacie do FF3000?? Ten http://www.pielegnowacauto.pl/gabka-pol ... x35mm.html da radę??

Może być ten. Lecz jest on troche twardszy niż np. czarny flexi czy abw czy 3m.

Wszystko zależy od lakieru na którym pracujesz - ten może ładnie wykańczać na jednym lecz na drugim może zostawiać rysy (za twardy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najbliższy weekend będę robił autko szwagra :ad: a jest to Porsche Cayenne Turbo.

Mam pytanie jaki jest lakier na porsche twardy czy miękki :?:

Może ktoś robił Cayena i może coś podpowiedzieć, będę bardzo wdzięczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najbliższy weekend będę robił autko szwagra :ad: a jest to Porsche Cayenne Turbo.

Mam pytanie jaki jest lakier na porsche twardy czy miękki :?:

Może ktoś robił Cayena i może coś podpowiedzieć, będę bardzo wdzięczny

 

Nie wiem jak na Cayence , ale na Carrera 4GTS nie jest bardzo twardy, jest bardzo przyjemny w obróbce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany czym to najlepiej ogarnąć żeby nie było gorzej?

Mam takie ze 3-4 pęknięcia na boczku swojego fotela

 

Obrazek

Obrazek

 

 

Niby konserwuje na bieżąco a i tak coś musiało się wydarzyć.

To jest skóra z plastikowej świni,więc ciężko coś poradzić :dontknow:

Bardziej wygląda na jakąś zadrę :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie co robie nie tak: myje auto na 2 wiadra , uzywam rekawicy megsa, szampon to dodo juice wlany w takim stosunku wody do szamponu co podaje prodcent a robie rysy na calym aucie widczne pod swiatło gdy go myje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.