Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Mam polaczony niebieski kabelek ktory idzie od jednej kostki z kabelkiem ktory jest przy chinchach, wszystko jest polaczone, zadnego zwarcia a wzmak pracuje :wallbash:

No to sprawdz sobie miernikiem, albo jak nie masz to nawet żaróweczką, czy czasami tam własnie na tej kostce do ktorej masz podpiety kabelek sterujący, ten przy chinchach nie masz cały czas plusa, bo to by wyjaśniało dlaczego masz wzmacniacz cały czas włączony.

jeżeli tak jest to możesz przepiąć radio, aby działało po stacyjce, tylko plus od podtrzymania pamięci daj do stałego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

barteq161 kupiłeś radio innej firmy i musisz na kostce sprawdzić który to remote lub sterowanie anteną, czasami są styki są zmienione kolejnością i gdy przepiąłeś radio to wzmacniacz pracuje cały czas. Sprawdź na obudowie radia lub jego instrukcji i przepnij lub prze lutuj ten kabelek w kostce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy warto zrobić ozonowanie klimatyzacji??

temat rzeka-ile ludzi tyle opini-przekonaj sie sam tylko wybierz profeske a nie kolesia ze sprzetem za 200 zł z allegro

ja miałem wykonywane dwa razy(gratisowo)przy ładowaniu klimy ale róznicy nie ,,czułem,,ale i sprzet tez nie był profesjonalny na moje oko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy przy konserwacji podwozia można pomalować środkiem do konserwacji podwozia elementy takie jak belka tylna, sanki oraz wahacze?

 

Jak Ci się przypadkiem pryśnie to nic się nie stanie, ale żeby specjalnie pryskać po tych elementach to nie. Wydechu nie konserwuj :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakich proporcjach rozrobić Dimera z wodą do marolexa?

 

Bo we właściwości pieniące SG Fruit Snow Foam tracę powoli nadzieje.

 

I nie wiem czy ja źle robię, czy to ta piana się tak pieni jak by chciała a nie mogła :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.