Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Kama, Coś robisz źle z SG. 100 ml na całego Marolexa wody i wychodziła bita śmietana. ;)

 

Ja dawałem 60ml na 1,5l wody.

 

2 filce do tego i szału nie ma :dontknow:

 

Jeszcze psika jakby chciał a nie mógł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy myje ktoś z was samochód wężem ogrodowym 1/2 , da radę umyć?

 

Oczywiście, że da radę ;)

a jak jeszcze puścisz wodę to już całkiem,samym weżem to co najwyżej rys narobisz :P

 

a teraz na poważnie-pies mi prawie zeżarł gąbkę dzisiaj :mrgreen: ,jest to czarna miękka gąbka na rzepie,postrzępił ją głównie po obwodzie,środek jest ok-z racji że to wykończeniowa mięciutka,będzie coś z niej jeszcze czy te strzępy będą rysać?

nie zdążyłem sprawdzić bo goniłem psa z siekierką... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Czy warto nakładać na opony Turtle Wax Platinium Series Tyre Dressing http://www.turtlewax.com.pl/sklep/plati ... p-123.html czy może lepiej kupić MEGUIARS GOLD CLASS ENDURANCE HIGH GLOSS http://carok.pl/index.php?action=towar&id=165

 

Zolwik jest bardzo fajny. Megs tak samo. Polecalbym obydwa po rowno ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie wykańczania miękkiego lakieru na czarnej perle peugeota. Pracuje na białym cuttingu z menzerną FG400. Wszystko idzie na tyle fajnie, że po jednym przejezdzie zostaje idealna powieżchnia pod halogenem i dodatkowo pod ledem nie widze żadnych holsów. Jest sens jechać dalej jakąś wykończeniówką typu FF3000 SF4000 ? Do tej pory wykańczałem dla profilaktyki. Ale czy jest sens ? Holsy widziałem jedynie przy pracy na futrze z tą pastą.

 

Autko idzie później pod kwarc więc nie chciał bym zrobić "buby" a później krzyczeć przez łzy, że oszczędziłem na pastach i czasie. Z drugiej strony czy dobrze robie, że lece wykończeniówką. Wiadomo czas to pieniądz.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.