Skocz do zawartości

Sonax Xtreme Briliant Shine Detailer


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie... dzwoniłem dzisiaj do przedstawiciela SONAX , pytałem o kilka sztuk pojedynczych w atomizerach i 25 litrów BSD w 5litrowych baniakach... Powiedział, że wycofali go z produkcji i może uda mu się załatwić jakieś magazynowe stany ale nie jest pewien, czy mu się uda. Wie ktoś coś więcej na ten temat ? ArmorAllShield do felg dorwałem ostatnią sztukę w jakimś śmiesznym sklepie, to też ponoć wycofali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RW: w katalogu znajduje się produkt Sonax Profiline Brillant Shine Detailer (produkt 287 500) w opakowaniu 5L. Ja zaś kupiłem Sonax XTREME Brilliant Shine Detailer (produkt 287 400-544). Czy te produkty różnią się między sobą i czym (oczywiście poza opakowaniem oraz literką i w nazwie)?

 

Odpowiedź:

Wg mojej oceny Detailer z linii Profiline jest troszeczkę lepszy (ale to moje subiektywne odczucie).

 

Różnice są naprawdę bardzo subtelne.

 

Pozdrawiam serdecznie/Best regards

 

Marcin Górski

Kierownik Działu Chemii Profesjonalnej

(Manager of CW business)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Bzdury na patyku. Napisalem do Sonax Katowice

 

 

Witam

 

Jest PAN kolejna osoba która o to pyta. Ktoś rozpuścił dziwna plotkę ale nam nic o tym nie wiadomo. Detailer jest w sprzedaży w dwóch pojemnościach 750 ml i 5 l i nic nie zapowiada by miało się to zmienić. Pojawił sie także nowy produkt Speed Protect. To taki wosk troche podobnie aplikowany do detailera ale można go stosować także na mokro. Sonax wprowadził nowe parametry którymi określa zabezpieczenia lakieru. Woski maja teraz w skali 6 stopniowej określoną ochronę i gładkość lakieru. Przykładowo detailer ma ochronę 1 gładkość 2. Speed Protect odpowiednio 2 i 6. Cena Speeda ok. 170 zł netto

 

Pozdrawiam

Zbigniew Duniec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he, to ja się dzisiaj pytałem w Sonax Katowice o potwierdzenie tej plotki.

Przy okazji dostałem sampla tego speed protecta, postaram się zrobić jakiś test. Trochę mnie tylko martwi że ten speed protect zawiera silikon, ale może nie ma się co tym przejmować :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czegoś tu nie rozumiem, test Evo pokazał, że produkt jest w stanie wytrzymać kontakt z mocną chemią o wiele bardziej niż np. woski typu Shield i Glasur. To w takim razie jeśli Sonax nie jest trwały to jak rozpatrywać trwałość ww. wosków? :o Skoro wytrzymujesz kontakt z mocną chemią to nie znaczy, że chroni? :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja się zastanawiam jak zmyć BSD :o mam go nałożonego na 2 autach:

- na jednym od maja siedzi na FK1000p(nakładany w październiku 2013), garażowany, myty tylko Megs Gold Class - więc w dobrej kondycji

- na drugim na jakimś wosku koloryzującym ale nałożone 2 warstwy BSD - auto stoi pod chmurką, 4-5 razy myte na bezdotyku proszkiem -ale BSD ma się dobrze

 

W październiku, najpóźniej listopadzie chcę na auta położyć FK1000p i na niego BSD - tylko jak się go pozbyć? :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.