Skocz do zawartości

Sonax Xtreme Briliant Shine Detailer


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

No to szkoda że jednak prickbort nie usuwa. Ktoś tu pisał że usuwa, dlatego powtórzyłem. A po to wymyślać co usuwa aby usunąć stare LSP najwcześniej jak się da, przed dekontaminacją a nie dopiero w ostatnim etapie "czyszczenia". Mam nadzieję że jest jednak coś co usunie BSD na jednym z wcześniejszych etapów przygotowania lakieru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc - dla pewności zrobię tak:

- umyję auto zwykłym szamponem z marketu - chyba nie przeszkodzi jak będzie miał wosk?

- płyn do mycia naczyń - chyba niekoniecznie musi być ludwik?

- cleaner - Sonus Cleanser da radę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludwik to chyba dobrze odtłuszcza, oczyszcza samochód, przed jeszcze późniejszymi etapami, ale ja się w to nigdy nie bawiłem :)

Swoją drogą ciekawe problemy :D

Jak wam nie szkoda Prickborta żeby zlać nim całe auto tylko po to żeby usunąć wosk na aucie nałożony to fajnie :-]

Wiadomo, że przed woskiem cleaner, który usunie wcześniejsze woski i wszystko gra jak należy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jak myślicie...?

Jest sens aplikować BSD jakieś 2 dni po woskowaniu na zimę Collim 915 w celu wzmocnienia/przedłużenia ochrony zimowej już na początku ? Chodzi mi żeby mieć jak najlepszą ochronę na zimę i się zastanawiam czy odrazu nie psiknąć BSD a nie dopiero po następnym myciu (bo nie wiadomo kiedy pogoda pozwoli na następne mycie). Jedyne czego się obawiam to czy BSD nie osłabi świeżo nałożonego Colli. Chociaż po 1-2 dniach chyba nie powinno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie...?

Jest sens aplikować BSD jakieś 2 dni po woskowaniu na zimę Collim 915 w celu wzmocnienia/przedłużenia ochrony zimowej już na początku ? Chodzi mi żeby mieć jak najlepszą ochronę na zimę i się zastanawiam czy odrazu nie psiknąć BSD a nie dopiero po następnym myciu (bo nie wiadomo kiedy pogoda pozwoli na następne mycie). Jedyne czego się obawiam to czy BSD nie osłabi świeżo nałożonego Colli. Chociaż po 1-2 dniach chyba nie powinno.

 

Spokojnie możesz nic colliemu nie będzie a razem tworzą mocne combo i gwarantuje że pod osłonką BSD colli posiedzi długo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.