Skocz do zawartości

Sonax Xtreme Briliant Shine Detailer


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam pytanie z cyklu "dlaczego".

W nocy padał deszcz, wszystkie auta na parkingu są suche "na oko" a na moim aucie na którym jest bsd są przez pół dnia krople (i te większe i te mniejsze) :o Czy to wina bsd czy tak ma być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam BSD od grubo ponad 2 miechów chyba. Spostrzeżenia. Jest mega trwały. Pacjent Toyota Avensis 2007 r kolor granat metalic. Mycie na dwa wiadra, cleaner, na to AF tripple i po kilku godznach Colli 476. Na nastepny dzień poszedł BSD. wyjazd do DE na tydz. po 1200 km auto ukurzone i masę owadów na masce, grillu i zderzakach. W między czasie na miejscu była burza, parking pod drzewami, wszystko spadało na toykę. w dzień 25 st i soki z drzew też puszczały. więc myjka. nie wiem czy popełniłem gdzieś błąd, ale wszystko umarło. Po sonaxie jakieś krople były. powrót do PL. Mycie zgodnie ze sztuką i poradzić sobie nie mogłem z zaschniętymi kroplami na masce i dachu. poszedł cleaner, na to AF Tripple. potem położyłem CG butter wax i jako tako to wygląda. po kilku godz na ubogo poleciałem sonaxem. zobaczymy jak teraz to posiedzi. Natomiast na moim Seacie jest super. mycie, cleaner, AF tripple na to Colli, wygrzewanie w słońcu, i na to BSD i ma się super od 1,5 miecha. Siedzi jak zły. Sonaxa używam raz na 2 mycia. mogę polecić bo na seacie niebieskim ładnie przyciemnia i podbija. Tylko nie wiem czy colli jeszcze żyje po BSD twardo trzyma. bawiłem się również z rozcieńczeniem BSD i nie zauważyłem różnicy. Sonaxa odstawiam na półkę bo została połowa i inna połowa rozcieńczonego 1/3. zostawiam to na późne lato, jesień i zimę. Teraz zamówiłem SG almond QD. mamy lato więc mocarza na gorsze temp. Z czystym sumieniem mogę polecić. Cenowo, wydajność, aplikacja i trwałość na wysokim poziomie.

dach.jpg.c51a60f3de13bf5ba384ee9dc524ec8e.jpg

bok.jpg.b84b7506ea82fc0206a5e715d8591eec.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie kładłem BSD w dosyć spartańskich warunkach, w czasie lekkiego deszczu...

Jednak chyba to nie zrobiło na nim wrażenia bo siedzi już 4 tydzień (2 mycia) auto cały czas pod chmurką i Sonax nigdzie się nie wybiera :song:

Pod spodem położony FK1000P na nieprzygotowanym lakierze, więc jak dla mnie rewelacja. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.