Skocz do zawartości

Sonax Xtreme Briliant Shine Detailer


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

Osoby z wiekszym stazem niz Wy uwazaja bsd.bardziej jako qw a nie qd. Swoja droga qd pb lepiej sobie poradzil z dolem drzwi. Chcialem sprawdzic czy na serio z niego takie cudo. Wczesniej go stosowalem jako qd, ale bardziej mi odpowiada odpowiednik z pb bo chociaz przyciemnia lakier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie szwagier kupił Honde Civic 6gen HB byliśmy ją umyć 1.5tyg temu na bezdotyku, potem szamponem SG Strawberry, lakier mega zrysany, drobne wgniotki, mycie bez dekontaminacji i glinkowania. Po osuszeniu poszedł na czysty lakier nawet nie przetarty IPA ( temp ok 6stopni, duża wilgotnośc była ok godz 16-18) BSD i przetarte mazy, auto do dziś kropluje jak szalone nawet brudne co się sam zdziwiłem, jedynie jestem też zdziwiony bo NW Autolandu mu zeszła albo się zapchała już na przedniej szybie, na pozostałych siedzi ( szyby były umyte GCC ale też bez IPA)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Koledzy co wybrać AUTO FINESSE FINALE PRO - QUIK DETAILER czy Sonax Xtreme Brillant Shine Detailer

Który jest lepszy? Nigdy nie używałem takich środków więc nie mam odniesienia. Oczekuję od niego nadania na szybko po myciu połysku i odświeżenia wosku bez żadnych ceregieli zarówno na samochodzie jak i motocyklu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy co wybrać AUTO FINESSE FINALE PRO - QUIK DETAILER czy Sonax Xtreme Brillant Shine Detailer

Który jest lepszy? Nigdy nie używałem takich środków więc nie mam odniesienia. Oczekuję od niego nadania na szybko po myciu połysku i odświeżenia wosku bez żadnych ceregieli zarówno na samochodzie jak i motocyklu.

Pozdrawiam

 

A ja oczekuje, że trochę poczytasz - bo temat wałkowany milion razy na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi BSD kropelkuje jak szalony nawet mies po aplikacji. Faktycznie pod listwami bocznymi szybciej się kończy, ale to tylko QD a nie wosk. jedynie co mi przeszkadza to ten tępy lakier i plastikowy wet po aplikacji.Mam AF finale i robi mega robotę. I BSD nie ochroni przed ptasim guanem. Przekonałem się o tym na "własnym" lakierze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

2 tygodnie temu myłem auto i poszedł BSD na lakier ( chyba trochę za dużo bo nie mogłem dotrzeć )

Dzisiaj znowu myłem auto i byłem w szoku, mimo dokładnego mycia i spłukania wody auto było nadal brudne a jak wziąłem mf przetarłem to jakby tłusty lakier był. Czy to wina BSD , za dużo dałem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kropelkował jak go myłem. To o co chodzi ? Mycie na 2 wiadra, spłukanie jak zwykle a potem ręcznik MF i wycieram ( czysty oczywiście ) i nie bardzo szło bo się mazy robiły. Jak auto wyschło , przetarłem lekko i było widać jakby tłuste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.