Skocz do zawartości

Seat Toledo II, 2002 by Justyna


Rekomendowane odpowiedzi

Justyno widzę że wciąż nie powinienem tutaj zaglądać bo w kompleksy wpadnę że nie dbam aż tak o swoje auto jak Ty. :-] Świetna robota. Tolek powinien mniej palić na setkę za takie pieszczoty. ;)

 

Mają, ale nie o tych parametrach co Mobil 1

Niektórzy kierują się tylko nazwą i tym czy to syntetyk, pół , minerał. A są i inne parametry takie jak SAE, ACEA i inne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno pytanie. Jak rozwiązałaś temat prawego boczku i otworu po panelu sterowania?

Z tego co pamiętam były z UK.

 

Tak boczek prawy jest z UK, jestem właśnie w trakcie robienia zaślepki w to miejsce, więc jak już ją zrobię to wstawię fotki, a z czasem jak znajdę od europejczyka to się cały boczek wymieni ;)

 

A są i inne parametry takie jak SAE, ACEA i inne

 

zgadza się, wiem o nich ;)

 

To gdzie Ty jeździsz? Mi się bardzo rzadko zdarza przytrzeć gdzieś jedynką i trójką, a są sporo niższe

 

Tolek przyciera na większości "leżących policjantów" :D , na większych dołkach na drogach gruntowych, i praktycznie wszędzie jeżdżąc zimą po nieodśnieżonych ulicach. Nie chodzi tu o prześwit w nadkolu czy odległość progu do ziemi tylko o nisko zawieszoną miskę olejową i osłonę pod silnikiem. I to właśnie tymi elementami ciągle przyciera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jeśli chodzi o olej to mogliście zakupić cos o wiele lepszego niż mobil :-)

 

Tak jak Justyna pisała Mobil1 Peak Life 5w50 to wbrew obiegowej opinii jeden z lepszych olejów na polskim rynku ;) Mam znajomych jeżdżących na motulach/liquy moly/millers'ach i innych cudach a jak ostatnio mieliśmy okazję sprawdzić kondycję mojego silnika to wszyscy byli w szoku ;) Wszędzie czyściutko jakby auto wczoraj wyjechało z fabryki. A auto do najsłabszych nie należy bo to Audi A3 1.8T Quattro po małych modyfikacjach 210KM więc olej ma co robić ;)

Także jak ktoś chce psioczyć na mobil1 to najpierw niech zakupi ORYGINAŁ, potestuje a potem się wypowiada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wnętrza Tolka wleciały żarówki ledowe zarówno do lampek w drzwiach jak i w podsufitce.

Pewnie co nieco siedzisz na VAGowskich forach i nie myślałaś, aby LEDy kupić od Tomnika? Pewnie cenowo jest trochę gorzej ale wykonanie pełna profeska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie co nieco siedzisz na VAGowskich forach i nie myślałaś, aby LEDy kupić od Tomnika? Pewnie cenowo jest trochę gorzej ale wykonanie pełna profeska.

 

no właśnie nie siedziałam :D od niedawna jestem dopiero na forum STC, więc nie wiedziałam. A ledy i tak kupowałam przy okazji zakupu do Fabii ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem ledy w środku(wszędzie) to przesada , chyba ze ktoś lubi mieć jak w prosektorium :D, albo w taniej miejskiej toalecie :lol: osobiście preferuje białą ciepła Barwę a ledy chińskie nie dadzą takiej barwy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wnętrza Tolka wleciały żarówki ledowe zarówno do lampek w drzwiach jak i w podsufitce.

Pewnie co nieco siedzisz na VAGowskich forach i nie myślałaś, aby LEDy kupić od Tomnika? Pewnie cenowo jest trochę gorzej ale wykonanie pełna profeska.

Mam u siebie ledy w postojówkach i rejestracji od Tomnika. Nie zamieniłbym na nic innego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wnętrza Tolka wleciały żarówki ledowe zarówno do lampek w drzwiach jak i w podsufitce.

Pewnie co nieco siedzisz na VAGowskich forach i nie myślałaś, aby LEDy kupić od Tomnika? Pewnie cenowo jest trochę gorzej ale wykonanie pełna profeska.

Mam u siebie ledy w postojówkach i rejestracji od Tomnika. Nie zamieniłbym na nic innego :)

Można jakiś kontakt do Tomika, ponieważ przyznam że zainteresowała mnie informacja odnośnie ledów :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.