Skocz do zawartości

Seat Toledo II, 2002 by Justyna


Justyna

Rekomendowane odpowiedzi

To co teraz tylko alusy zostały do kupienia? Na zimę nadal bez kołpaków?

 

Na zimę dalej bez kołpaków, a do kupienia zostało jeszcze wiele rzeczy... :)

 

Fotele trafiły Ci się chyba w lepszym stanie niż wcześniej boczki?

 

Zgadza się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justyna, robiłaś coś z alkantarą? tzn czy goliłaś te kulki jakoś? Mam u siebie te same fotele i nie bardzo wiem jak do tego podejść bo smyranie ręczną maszynką do golenia daje mizerne rezultaty :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tolek wygląda po porstu zabrąbiście !!! Nie mam słów :shock:

Mam tylko jedną uwagę, co do samego wyposażenia. Jeśli masz elektryczny sterownik do lusterek, to po co ci joysticki do manualnego sterowania nimi ? No chyba, że przy założeniu el. tylnych szyb i wymianie penelu w drzwiach kierowcy lusterka nadal pozostały sterowane ręcznie. W taki mwypadku myslę, że trzeba by było już pójśc za ciosem i wymienić także lusterka na el. sterowane, bo troche głupio te joysticki wygladają, gdy pod nimi jest panel do el. sterowania lusterkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielki szacun za dopracowanie Tolka do takiego stanu :)

 

dzięki ;)

 

Justyna, robiłaś coś z alkantarą?

 

tak ;) nie znam lepszej metody na alcantare poza padem szlifującym, który daje najlepszy efekt w bardzo krótkim czasie :

 

http://www.pielegnowacauto.pl/colourloc ... ujacy.html

 

Mam tylko jedną uwagę, co do samego wyposażenia. Jeśli masz elektryczny sterownik do lusterek, to po co ci joysticki do manualnego sterowania nimi ? No chyba, że przy założeniu el. tylnych szyb i wymianie penelu w drzwiach kierowcy lusterka nadal pozostały sterowane ręcznie. W taki mwypadku myslę, że trzeba by było już pójśc za ciosem i wymienić także lusterka na el. sterowane, bo troche głupio te joysticki wygladają, gdy pod nimi jest panel do el. sterowania lusterkami.

 

niestety lusterka są jeszcze manualne, bo zabrakło kasy. Jedno takie lusterko dopasowane do aktualnego wyposażenia i elektryki to około 370 zł za sztukę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po sobotnich wykładach wiesz, że popełniasz błąd czyszcząc skórę zwykłym APC.

 

wiem i byłam tego świadoma już wcześniej, ale na tzw. jeden raz nie mam kasy kupować mocniejszego środka dedykowanego do skóry. Teraz wystarczy już używać colourlock soft clean i będzie ładnie, tym bardziej, że dbam o nią na bieżąco. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wewnątrz brakuje mi tylko skórzanej kierownicy/poduszki od TSa oraz podłokietnika, ale wierzę, że z czasem i to wpadnie.

 

podłokietnik już jest i czeka na montaż :-] a kierownica po nowym roku, bo teraz cienko z kasą ;)

 

ps. mój ulubiony temat na tym forum ;) pozdrawiam

 

miło mi ;) dzięki

 

Po zrobieniu elektryki lusterek one też będą podchodzić pod pamięć foteli?

 

tak lusterka też są ustawiane razem z fotelami, tzn będą potem :D

 

Czemu na tunelu jest naklejka prosimy nie palić :dontknow:

 

była już wcześniej, a nie zdejmuję jej bo i tak mam już nowy tunel, który czeka na montaż ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.