Skocz do zawartości

Seat Toledo II, 2002 by Justyna


Justyna

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zawsze praca taka, że nie ma na to słów. Szczęka opada na glebę i przez dłuższy czas tam pozostaje :good::good:

 

I pytanie mam od razu. Jeżeli ma być auto doprowadzane do pełnego wyposażenia, to pojawi się na pokładzie climatronic ? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zawsze praca taka, że nie ma na to słów. Szczęka opada na glebę i przez dłuższy czas tam pozostaje :good::good:

 

I pytanie mam od razu. Jeżeli ma być auto doprowadzane do pełnego wyposażenia, to pojawi się na pokładzie climatronic ? :o

 

Jeszcze wszyscy się zdziwimy.Jak w Tolku będzie 4-o strefowy climatronic. :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justyna :shock: :shock: :shock: , patrząc na Twoją prace nad tolkiem mam wrażenie , że wyznacza ona granice detailingu najwyższych lotów , ogromny szacun :good: :good: :good:

 

dzięki ;)

 

I pytanie mam od razu. Jeżeli ma być auto doprowadzane do pełnego wyposażenia, to pojawi się na pokładzie climatronic ? :o

 

Tak jak Krd napisał climatronik jak i wiele innych rzeczy jest w planach, ale zbieranie części i kasy na nie trochę trwa ;)

 

Jeszcze wszyscy się zdziwimy.Jak w Tolku będzie 4-o strefowy climatronic. :-]

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pod ogromnym wrażeniem tych prac. Wszystko jest starannie, bez pośpiechu wykonywane. Chciałbym mieć tyle czasu żeby tak idealnie wszystko robić w swoim aucie. Ty chyba w totka wygrałaś i nie musisz pracować.

Ale są też minusy które rażą, czy te fotele są aż tak brzydkie żeby te szpetkrowce musiały być na aucie? Na prawdę przy tak zadbanym aucie, moim zdaniem to nie przystoi. A druga sprawa, że przy dobrym kole byłoby zupełnie inne auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój pieszczoch ma chyba już zapewnione dożywocie :D

 

na pewno ;)

 

Na prawdę przy tak zadbanym aucie, moim zdaniem to nie przystoi. A druga sprawa, że przy dobrym kole byłoby zupełnie inne auto.

 

gdyby nie pokrowce to te fotele już by nie istniały. A za jakiś czas wpadną inne ;)

 

Felgi też bym już chciała mieć, ale trzeba na nie uzbierać bo 17" + opony tanie nie są :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba na nie uzbierać bo 17" + opony tanie nie są :/

 

Zgadzam się z Tobą w 100%,a najgorsze jest to,że nie ma nic ciekawego natomiast jak juz ci sie spodoba to w ch... $$ trzeba wyłożyć

 

[ Dodano: 13 Wrzesień 2013, 06:33 ]

trzeba na nie uzbierać bo 17" + opony tanie nie są :/

 

Zgadzam się z Tobą w 100%,a najgorsze jest to,że nie ma nic ciekawego natomiast jak juz ci sie spodoba to w ch... $$ trzeba wyłożyć

 

[ Dodano: 13 Wrzesień 2013, 06:34 ]

trzeba na nie uzbierać bo 17" + opony tanie nie są :/

 

Zgadzam się z Tobą w 100%,a najgorsze jest to,że nie ma nic ciekawego natomiast jak juz ci sie spodoba to w ch... $$ trzeba wyłożyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości, czemu akurat w "tolka" ładujesz tyle hajsu, że miałabyś drugiego"tolka" skoro ani to nie jest jakaś specjalna wersja, ani ten samochód nie jest i nigdy nie będzie klasykiem?? I dlaczego ten samochód ma u Ciebie dożywocie? To jakaś wygrana w audiotele czy sentyment bo jakiś spadek? Z krzychem zarobicie, domy postawiacie i dalej będziecie tolkiem śmigać czy on będzie więcej stał na podwórku/ w garażu i tak jak stare ferrari wyjeżdżał tylko w słoneczne dni przy odpowiedniej wilgotności powietrza? :o

 

to żaden atak, jestem ciekawy co w tym samochodzie jest takiego mega, że pompujecie w niego hajsy równe drugiemu "tolkowi" :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości, czemu akurat w "tolka" ładujesz tyle hajsu, że miałabyś drugiego"tolka" skoro ani to nie jest jakaś specjalna wersja, ani ten samochód nie jest i nigdy nie będzie klasykiem?? I dlaczego ten samochód ma u Ciebie dożywocie? To jakaś wygrana w audiotele czy sentyment bo jakiś spadek? Z krzychem zarobicie, domy postawiacie i dalej będziecie tolkiem śmigać czy on będzie więcej stał na podwórku/ w garażu i tak jak stare ferrari wyjeżdżał tylko w słoneczne dni przy odpowiedniej wilgotności powietrza? :o

 

to żaden atak, jestem ciekawy co w tym samochodzie jest takiego mega, że pompujecie w niego hajsy równe drugiemu "tolkowi"

 

Po pierwsze Tolek a dokładnie jego stylistyka z zewnątrz od dawna mi się podobała i był moim marzeniem (tak wiem dziwna jestem :kox: )

Po drugie jest z pewnej ręki z całą historią serwisową ASO od wyjazdu z salonu, aż do mojego zakupu mam faktury itp i dalej w ASO jest serwisowany. Stan mechaniczny jak i z zewnątrz ideał :D i tak wiem, że za te pieniądze mogłabym kupić już w pełni wyposażonego Toledo, ale znajdź mi auto w takim samym stanie, bo te co ja oglądałam to ruiny niestety....

 

Może jest po prostu pewny ;)

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Witam serdecznie

:)

Jak wiecie zima się zbliża, więc trzeba było coś przy aucie porobić, ale najpierw kilka zmian...

Do wnętrza Tolka wleciały żarówki ledowe zarówno do lampek w drzwiach jak i w podsufitce. Na razie kiepskie fotki, jeszcze muszę zrobić jak to wygląda w nocy...

 

if0j.jpg

 

Przed

 

o4x8.jpg

 

Po

 

1fsx.jpg

 

Przed

 

h8w6.jpg

 

Po

 

v8yf.jpg

 

I najfajniejsza zmiana, czyli długo oczekiwane fotele, które niespodziewanie dostałam w prezencie od „teścia”

:D. Tak wyglądały jak przyjechały :

 

i8ot.jpg

 

ogxx.jpg

 

3tgr.jpg

 

Trzeba je było trochę oczyścić, więc w ruch poszło APC, bo nie miałam nic dedykowanego do skór o mocniejszym działaniu.

 

jdmk.jpg

 

ftlp.jpg

 

I pół na pół

:)

 

6b5x.jpg

 

m2ge.jpg

 

gd28.jpg

 

1ykn.jpg

 

Tu skóra po czyszczeniu, alcantara przed...

 

09he.jpg

 

Plastiki na fotelu też wymagały czyszczenia

 

lm60.jpg

 

9jky.jpg

 

pwti.jpg

 

Tak wyglądała woda po wypraniu alcantary

 

11o8.jpg

 

Pod fotelem nasmarowałam też elementy, aby nie skrzypiało przy ustawianiu fotela, czyli wszelkie prowadnice itp. To białe na śrubach to inny smar niż na rysunku i jest tam tylko, aby wilgoć nie osiadała.

 

rg6b.jpg

 

Ok efekt finalny będzie potem a teraz przejdźmy do mycia i woskowania auta na zimę, bo od miesiąca nie myte, więc trochę brudu się nazbierało...

:P

 

qw98.jpg

 

zzdh.jpg

 

74so.jpg

 

cnpg.jpg

 

huy4.jpg

 

m9gq.jpg

 

7lao.jpg

 

Tolek najpierw spryskany Prickbortem potem Iron X i pianą K2 Bora z dodatkiem Magifoam

 

dp97.jpg

 

rrye.jpg

 

9ff9.jpg

 

uvzz.jpg

 

Brudek cieknie ;D

 

wcwm.jpg

 

lmu1.jpg

 

No i mycie na dwa wiadra z szamponem Maxi Suds II

 

94pg.jpg

 

Po płukaniu

 

szwx.jpg

 

pljg.jpg

 

21l9.jpg

 

I wycieramy...

 

1ar3.jpg

 

qygy.jpg

 

Potem do garażu i nakładamy cleaner przed woskiem. Tym razem Zymol HDC na niebieskim padzie 3M

 

bdnp.jpg

 

Oraz wosk Zymol Glasur. Dwie warstwy w odstępie 24H.

 

n2y4.jpg

 

9fqh.jpg

 

No i efekt końcowy. Niestety nie wielkiego wow, bo słońca nie było i ogólnie tak szaro ostatnio na dworze...

:(

 

ht3u.jpg

 

jyv1.jpg

 

b4g2.jpg

 

wlht.jpg

 

1grq.jpg

 

shom.jpg

 

tic7.jpg

 

nsjb.jpg

 

fuyq.jpg

 

cxqc.jpg

 

6hsr.jpg

 

pqeg.jpg

 

fbrh.jpg

 

1zwv.jpg

 

To by było na tyle na razie i do następnego

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justyna, fajnie wygląda tylko teraz jakieś jasne dywaniki i będzie git :)

 

z jasnymi dywanikami to ja nie dam rady :D już mała plamka na wykładzinie mnie wnerwia, więc nie ma mowy o śladach na dywaniku ;) chyba, że jazda w kapciach :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.