Skocz do zawartości

Gry komputerowe / Konsolowe


DaV

Rekomendowane odpowiedzi

Destiny 2 kupiłem zaraz po premierze jednak jakoś nie mogłem się wkręcić. Ostatnio naszła mnie ochota jednak jął zobaczyłem ze ostatni dodatek kosztuje 170zl to stwierdziłem ze trochę ich poniosło. Jak gracie bez ostatniego dodatku to z chęcią z wami pogram mam dwa poprzednie dodatki 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czy jest jakaś strzelanka na PS3 dla chłopaka w wieku 8-9 lat? Może pytanie głupie, bo w tym wieku taka gra, ale większość kolegów gra w Fortnight czy jakoś tak, a widziałem recenzję tej gry i zbyt brutalna. Czy jest jakaś, która jest mniej brutalna, zwykła strzelanka, zbieranie broni, zbieranie kasy itp. itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fortinte - nie jest zbyt brutalna - zrobiona tak komiksowo 🙂 jesli chodzi o gry na ps3 to podsyłam linka https://www.gry-online.pl/gry/ps3/ , niestety większość strzelanek czy gier akcji to PEGI 16, więc raczej polecałbym platformowe czy przygodówki 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, kedar napisał:

Czy jest jakaś strzelanka na PS3 dla chłopaka w wieku 8-9 lat? Może pytanie głupie, bo w tym wieku taka gra, ale większość kolegów gra w Fortnight czy jakoś tak, a widziałem recenzję tej gry i zbyt brutalna. Czy jest jakaś, która jest mniej brutalna, zwykła strzelanka, zbieranie broni, zbieranie kasy itp. itd.

Gdzie ona brutalna? Każdy w nią w szkole tnie, więc nie rób tego dzieciakowi i daj mu możliwość bo zaraz nie będzie mieć kolegów w kalsie 😉  Niestety jest wymagająca i kurcze przez nią, musiałem laptopa gamingowego na giełdę wystawić a młodemu stacjonarkę złożyć 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy jakie masz wymagania od gry? Córka tłucze na lapku kupionym dwa lata temu i nie płacze, a młody już na tych ustawieniach nie potrafi, bo mu przeszkadza to i tamto a jak tylko podciągnie grafikę to mu fps'y spadają i się tnie. 

Na tym nie chodziło jak trzeba 😉

https://www.x-kom.pl/p/70717-notebook-laptop-173-asus-g74sx-tz107v-16-i7-2630qm-16gb-500-br-rw-7hp64.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dostałem w spadku PS3, kupiłem kilka gier, ale teraz jest okazja kupić kierownicę i pedały Tracer Viper za nieduże pieniądze, a sprzęt nowy (tzw.nietrafiony prezent). Wg opisu powinna działać ta kierownica na PS3, ale czy ktoś używał takiego sprzętu? A jakie gierki nadają się do użycia tej kierownicy na PS3? Mam tydzień ma zastanowienie się mad zakupem więc proszę o wskazówki, uwagi itp. dot. polecanego i sprawdzonego symulatora do PS3. Jakby się sprawdziło to będzie fun dla całej rodziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Przedwczoraj kupiłem sobie takie ustrojstwo - SNES Mini Classic lub jakby to powiedzieli Japończycy Super Famicom Mini. Na prawdę kupno tej konsolki poprawiło mi humor, bo jako dziecko zawsze chciałem mieć Pegazusa, który w tamtym okresie robił robotę. Nikt wtedy nie wiedział, ze był on klonem japońskiego Famicoma/NESa, ale też nikogo to nie obchodziło, liczyło się ze jest konsola, są kartridże i z kolegami ogrywało się Contrę czy Mario. Tutaj dostępnych jest 21 preinstalowanych gier, oficjalnie nie można dokupić ani wgrać nowych, ale już są mody dzięki którym można dodawać nowe gry. Konsolka jest tak na prawdę emulatorem i obsługuje ROMy z konsol NES, SNES, Nintendo 64, wszystkie Game Boy, prawie wszystkie Segi i radzi sobie tez z PS1. O dziwo Sony wypościło w tym roku swoją mini wersję właśnie PS1, ale wg.  użytkowników jest gorsza pod względem oprogramowania od SNESA Mini no i gry które są tam preinstalowane tez nie powalają. Tak więc jeśli ktoś lubi retro i 16 bitów powinien może się zastanowić ;-)😀

20181214-122640.jpg

20181214-122822.jpg

20181214-123016.jpg

20181214-123037.jpg

20181214-123318.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 11 miesięcy temu...
  • Moderator

Elo.

Totalnie nie w temacie jestem.

Co teraz jest na topie PS4 ? Xbox ? co sie opłaca kupić teraz ? Widziałem PS4 po 1100 na allegro. Nie ma nic nowego na horyzoncie jak PS5 czy cos ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Domel napisał:

Elo.

Totalnie nie w temacie jestem.

Co teraz jest na topie PS4 ? Xbox ? co sie opłaca kupić teraz ? Widziałem PS4 po 1100 na allegro. Nie ma nic nowego na horyzoncie jak PS5 czy cos ?

 

No na upartego możesz kupić ps4 ale za rogiem już jest ps5 🙂 gdybyś chciał to pisz... u mnie w markecie (hofer/aldi) ps4 po 199€ 😉

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joł. W coś tam lubię pograć, ale generalnie nie śledzę trendów i nie wiem co jest na topie.

Misja: gra dla 10 latka pod choinkę. Tematyka różna, ale symulatory i wysmakowane zręcznościowki odpadają. Głównie nawalanie się z rozmachem Ostatnio wielki fan Fortnite. Może pójść na łatwiznę i kupić mu jakieś GTA?

Sugestie?

 

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Domel generalnie to mamy już schyłek obecnej generacji konsol. Za rok wjeżdżają nowy xbox i ps5. Jeśli chciałbyś teraz kupić konsole to imo tylko ps4 bo ma sporo więcej gier ekskluzywnych w które nie pograsz na xboxie. Jest to dobry moment na zakup konsoli bo są teraz dość tanie i naprawdę jest w co grać. Jeśli chcesz poczekać na ps5 to tam będzie też wsteczna kompatybilność z grami ps4. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

przy okazji porządków trafiłem w szafie na PS2 😄 oczywiście od razu podpiąłem pod tv i nawet odpaliło 😉 niestety w padzie nie działa 1 przycisk i grać się nie da 😕 czy jak kupię jakiś pad pod USB to będzie współpracować? kompletnie nie w temacie jestem a chętnie bym w "kill zone" pograł 🙂 mile widziane jakieś sugestie co do pada - coś w rozsądnej cenie bo pewnie po 2-3 dniach grania konsola trafi na kolejne lata do szafy 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, CarlosBlack napisał:

czy jak kupię jakiś pad pod USB to będzie współpracować?

Niestety nie, konsola rozpoznaje pada tylko poprzez dedykowane wejście. Zakup używki to dość dziwna sprawa bo niektóre gry go widzą bez problemu a niektóre nie. Wpierw rozkręć tego co masz i zobacz może jakiś syf zalepił przycisk. Posiadasz może ps3? bo jak tak to możesz grać w praktycznie wszystkie gry z ps2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim razie będę wieczorem rozkręcać i może coś się uda naprawić 😉 nie mam innej konsoli, w zasadzie to sporadycznie grywam w starcraft na PC i na tym moja przygoda z grami się kończy a Syn jeszcze za mały na takie zabawy 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.