Skocz do zawartości

Twój arsenał


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

[ref]Manios[/ref], testowałeś już maszynkę na krzywiznach? Ciekaw jestem jak się ma moc i zwalnianie obrotów przy krzywych powierzchniach. MK II daję radę pod tym względem ale te odprowadzanie ciepła i grzanie się BP to tragedia.

 

Na obłościach wypukłych idzie bez zatrzymywania, na wklęsłych potrafi zwolnić i zatrzymać się, no ale w takich przypadkach to chyba tylko VRG nie zwolni.

Dodam jeszcze że bardzo mało grzeje się pad podczas pracy, ale wydaje mi się że jest to zasługą innej budowy talerza obrotowego, na jednym z moich zdjęć widać różnicę pomiędzy R mkII a XFE, Flex ma jakby dodatkowy talerz z wentylacją do którego dopiero dokręcamy właściwy BP z rzepem i to on odprowadza ciepło z mechanizmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]Pkubalak[/ref], tak zniknął, ponieważ przeglądając inne testy, stwierdziłem, że zabrałem się do tego trochę od d... strony i przy trochę niesprzyjającej pogodzie, zatem test pojawi się najprawdopodobniej w weekend, jak umyję auto zgodnie ze sztuką. Wtedy postaram się pokazać każdy plus i minus produktu. Poza tym, jeśli chodzi o sam test Yogi, to taki jest już na forum ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]BiałyGTi[/ref], kupisz w sklepie good stuff lub wpisz w google butelka 250ml good stuff to tez wyskoczy. Ewentualnie 500ml jak chcesz. Ceny między 4,5 a 5zl za sztuke. Tez bede zamawial niebawem zeby nie wozic w aucie niepotrzebnie duzych opakowan :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
[ref]BiałyGTi[/ref], kupisz w sklepie good stuff lub wpisz w google butelka 250ml good stuff to tez wyskoczy. Ewentualnie 500ml jak chcesz. Ceny między 4,5 a 5zl za sztuke. Tez bede zamawial niebawem zeby nie wozic w aucie niepotrzebnie duzych opakowan :)

Podziekowal :) poszukal bym ale wybralem droge dla laika czyli gotowiec heheh az wstyd. No wlasnie 250ml najlepsze bo miejsca malo zajmuja a na wyjazd starczy

 

Dodane po 24 minutach 27 sekundach:

Wpadł Gyeon Q2 Anti Fog bo ciekawił mnie od dawna :)

 

20170607_150324.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,BiałyGTi

 

Szału nie ma, przygotuj się na dłuuugie docieranie mazów po aplikacji wg. instrukcji - lub możesz spróbować jak ja spryskać aplikator mikrofibrowy, wetrzeć i dotrzeć po chwili, wg. mnie zauważalnie lepszy rezultat i nie ma takich problemów z dotarciem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
przygotuj się na dłuuugie docieranie mazów po aplikacji wg. instrukcji - lub możesz spróbować jak ja spryskać aplikator mikrofibrowy, wetrzeć i dotrzeć po chwili, wg. mnie zauważalnie lepszy rezultat i nie ma takich problemów z dotarciem ;)
dzieki :P zobacze na bocznych jak to wychodzi i sposobem z instrukcji i twoim i dopiero wjade na przednia :P

 

ojj coś czuje ze ręka zaboli :D:D przy docieraniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

715073 ojj coś czuje ze ręka zaboli :D :D przy docieraniu

 

Nie ma się czego bać. Docieraj go płaską fibrą (np. Terry Towel lub zielone Flexi), a najlepiej małym ręcznikiem waflowym i nie powinno być żadnych problemów, przynajmniej u mnie tak było. Produkt rzeczywiście działa, ale tak jak w przypadku innych środków tego typu widać, że powierzchnia nie jest idealna przejrzysta, szczególnie pod światło. Może przy posmarowanych całych szybach będzie to mniej widoczne, ja celowo zrobiłem 50tkę. Jakiś czas temu do testów wrzuciłem recenzję, może zobaczyć jak to u mnie wyglądało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
ja celowo zrobiłem 50tkę. Jakiś czas temu do testów wrzuciłem recenzję, może zobaczyć jak to u mnie wyglądało ;)
no jakiegoś tam małego wafla mam :P

 

właśnie po twoim teście zaczął mnie interesować tym bardziej ze w aucie na codzien czesto na tyle mi paruje (a najbardziej mnie drażni jak Mama wyciera reka to az sie gotuje) mam nadzieje ze po tym nie bedzie mi mazała po szybie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja celowo zrobiłem 50tkę. Jakiś czas temu do testów wrzuciłem recenzję, może zobaczyć jak to u mnie wyglądało ;)
no jakiegoś tam małego wafla mam :P

 

właśnie po twoim teście zaczął mnie interesować tym bardziej ze w aucie na codzien czesto na tyle mi paruje (a najbardziej mnie drażni jak Mama wyciera reka to az sie gotuje) mam nadzieje ze po tym nie bedzie mi mazała po szybie

A może przyczyna jest w... samochodzie? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BialyGTi Kup sobie jakiś pochłaniacz wilgoci i zobacz, albo otwórz drzwi jak możesz na na super upale i wyciąg dywaniki i wietrz kilka godzin może pomoże. Nie zapomni otworzyc bagażnika . Jak nie pomoże może złośliwie powiem ale staraj się używać nawiewów a nie kisisz pasażerów hehe

 

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.