Skocz do zawartości

www.ShowCarShine.pl - Historia i doświadczenie


CAR CRAZY

Rekomendowane odpowiedzi

  • Partner forum

Evo, :o zależy jakie produkty kupowałeś, do każdego jest przypisany konkretny gratis a kilka jest bez, a może po prostu jakiś nasz błąd, następnym razem daj info

 

[ Dodano: 16 Kwiecień 2010, 14:19 ]

Witam info dla wszystkich klientów :

 

PADY 3M są sprzedawane na sztuki !! cena w sklepie to za jedną sztukę.

 

:o Dzisiaj dostałem maila z pretensją czemu nie było w paczce dwóch padów tylko jeden :o

Tak to jest jak ktoś nie czyta opisu przedmiotów, nigdzie tam nie jest napisane nawet "pady" tylko "pad" :/

 

A tak poza tym to pozdrawiam wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Poorboy’s World Professional Polish jest faktycznie takim produktem uniwersalnym/skutecznym jak podaje producent: ,,służy również jako doskonały środek do polerowania, usuwania rdzy oraz przywracania nieskazitelnego blasku powierzchni metalowych: aluminiowych, chromowanych, złotych, srebrnych, mosiężnych, ołowianych, oraz innych metali nierdzewnych. Doskonale sprawdza się przy korektach szyb, reflektorów i innych klarownych powierzchniach".

Chciałbym go użyć do czyszczenia i polerowania śrub aluminowych i felg stalowych. Czy się nadaje? Czy będzie tak samo skuteczny jak pasta do czyszczenia i polerowania aluminium?

Jaki zapach ma Poorboy’s World Professional Polish? Przyjemny/da się nim pracować w pomieszczeniach zamkniętych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała to pomoc, ale jeśli chodzi o zapach to jest całkiem całkiem. Oczywiście są gusta i guściki ;) Ma lekko cytrynowy zapach, nie duszący, wg. mnie bez problemu można z nim pracować w pomieszczeniach zamkniętych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

MetalMagnes, zapach bardzo minimalny wiec spokojnie można pracować konsystencja rzadkiego mleczka, Co do działania: tak, jest to bardzo uniwersalny środek czyszczący praktycznie do wszystkich powierzchni tylko nie można tego traktować jako pastę polerską do metalu lub alluminium. Przy metalach trzeba działać tak samo jak przy lakierze czyli najpierw polerujemy typową pastą do metali a potem PP usuwamy pozostałości oraz nadajemy ostatecznego połysku. Jeżeli chodzi o usunięcie rdzy i innych nalotó to poradzi sobie z nimi jeżeli jest to świeży nalot a nie głęboka korozja tak samo jak jest przy szybach jak są różne zacieki to on je usunie. W skrócie to jest to dobry środek do pielęgnacji powierzchni wypolerowanych a nie do ich korekty, nie zrobi korekty ale wygładzi i nada połysku.

 

:o Mam nadzieję że zrozumiałeś o co mi chodzi ;)

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

Witam

 

Wiosna coraz lepsza a zima coraz dalej :-]

 

Przyszła pora na drugi etap wiosennego gratisu !!!

 

44ff3ab32df35a3a.jpg

 

Zapraszamy 8-)

 

Do końca tego tygodnia pojawi się sporo nowości m.in. Finish Kare, normalne opakowania oraz sample :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

Maru 123, niestety na razie nie ale mam już u siebie do mycia felg :

 

http://www.chemicalguys.com/Gerbil_Shee ... cc_b01.htm

 

oraz

 

http://www.chemicalguys.com/Auto_Detail ... cc_203.htm

 

dzis albo jutro będzie w sklepie oraz pędzelki chemical guys ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio wertowałem twoją stronę w poszukiwaniu odpowiednich kosmetyków i już miałem zamawiać a tu nagle kolega mówi wstrzymaj się zamówię w następnym tyg z tobą, więc poczekałem...dziś spotykając się ze znajomymi z okazji moich imienino/urodzin dostałem to:

137d66b6.jpg

super zestaw do jasnego lakieru:)

pytali się i pytali na jakiej stronie warto zamówić kosmetyki dla siebie, więc odpowiadałem o jedynej słusznej www.showcarshine.pl, nie wiedziałem że szykuje się taki suprise:)

wszyscy już powiadomieni o super zajebistej stronie:) i w niedziele/poniedziałek oczekuj nowych zamówień:)

 

pozdrawiam,

jestem mega zadowolony:)

 

lepiej niż gwiazdka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

locash, ;) Więc to dla ciebie było pakowanie na prezent ? :-] Podobał się pakunek "Cukierek "

 

kabul, Tak już jest tylko trwa obróbka grafiki żeby pasowało nam do sklepu :song: (Zdziwiłem się jak zobaczyłem jaka to duża puszka :) )

 

pawelszakal, :/ na razie brak czekamy może w poniedziałek będą lepsze wieści :o

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj odebrałem paczkę.

Oczywiście wszystko w należytym porządku.

Podziękowanie za lepszy APC i sprawne działanie.

 

Dzisiaj na szybko podjechałem na karhcera, wrzuciłem 4 zł, opłukałem auto i stestowałem POORBOY'S WORLD SPRAY & GLOSS --> szok. Efekt mnie bardzo pozytywnie zaskoczył.

Wygląd jak prosto po woskowaniu.

 

PS. Potwierdzam że darmowe mikrofibry nie nadają się do pracy na mokro :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.