Skocz do zawartości

www.ShowCarShine.pl - Historia i doświadczenie


CAR CRAZY

Rekomendowane odpowiedzi

  • Partner forum

MetalMagnes, Poorboys podobną już są gdzieś w drodze albo morzu :o przez pył wulkaniczny są korki w dostawach ale miejmy nadzieje że to nie długo sami już czekamy z niecierpliwością.

 

JJ., Pożyjemy zobaczymy na razie nikt o tym nie myśli, zobaczymy jakie będzie zapotrzebowanie, na razie zajmijmy się korektą :-]

 

Evo, Testów na razie jeszcze nie, ale jak będzie chwila czasu to na pewno będziemy testować każdy produkt, tylko z czasem krucho :/

 

Jarek_wawa, Dzięki i od razu daj info jak ci się pracowało :ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

Marcin, w tej chwili jeszcze ci nie odpowiem z osobistego doświadczenia, jeszcze nie testowałem :( Ale z opinii innych ludzi nic nie wyczytałem o brudzącym działania ale to też kwestia pewnie zabrudzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CAR CRAZY, jeszcze jedno pytanko.

Jak czytałem na Twojej stronie Finish Kare 2180 ULTRA POLYMER jest sealantem.

Na zagranicznych serwisach czytałem że Finish Kare 1000P Hi-Temp Paste Wax jest również sealantem bez carnauby.

 

Czym zasadniczo różnią się te 2 produkty ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

Jarek_wawa, 1000P to czysty sealant , a ultra polymer 2180 ma w sobie trochę cleanera, więc jeżeli używasz dwa to najpierw ultra polymer a na to 1000P ;)

 

Wszystkie sealanty Finish Kare w płynie mają w swoim składzie cleanera tylko różnią się procentową jego zawartością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

Jarek_wawa, jeżeli będziesz nakładał pad glaze to na to lepiej nie nakładać ultra polymer tylko 1000P ponieważ cleaner-y w ultra polymer pewnie będą chciały ściągnąć glaze. Ale na niedużym kawałku możesz zrobić test i zobaczysz jaki będzie efekt no i efekty opisz jakie połączenie wyszło ci najlepsze :-]

Sam przymierzam się do przetestowania 1000P ale ciągle brakuje czasu :/ prawdopodobnie w niedzielę nałożę na jakiś element 100P więc zobaczymy jaki będzie efekt.

 

Na razie z Finish Kare testowałem SLICK QuikDetailer, moje wrażenie:

 

Aplikacja i polerowanie: tak łatwa jak w przypadku np. SMARTDETAIL lub Ultimate Quik Detailer z megs-a

 

Zapach: w miarę przyjemny ale nie ma co nawet startować do UQD, Smartdetail czy poorboys :D

W ogóle zapachy Finish Kare to typowa chemia nawet Collinite jest chyba mniej chemiczny :)

Slick Detailer ma najprzyjemniejszy zapach z całej gamy ;)

 

Efekt wizualny: widać wzmocniony połysk i także widać efekt "Sealant Look" lakier nabrał połysku i zrobił się szklisty.

 

Efekt w dotyku: efekt "SLICK LOOK" bardzo bardzo śliski.

 

Antystatyczność: nie zauważyłem bardzo silnej antystatyczności, kurz oczywiście osiadał, chyba nie ma środka który odpychał by kurz ale dzięki mocnej śliskości to cięższy kurz na pewno podczas jazdy potrafił zjechać z lakieru.

 

Pozdr.

 

[ Dodano: 29 Kwiecień 2010, 16:04 ]

Witam

 

Mały NEWS :-]

 

015341072a5f03c0med.jpg

 

Dostępne : 19 mm i 25 mm

 

Pozdrawiam

 

[ Dodano: 29 Kwiecień 2010, 19:57 ]

Witam

 

kolejne spostrzeżenie na temat Finish Kare Slick Detailer. Dzisiaj pojechałem opłukać auto myjka samą wodą i podczas płukania bardzo mocno widać działanie polimerów - efekt SHEETING jest bardzo silny.

2 dni wcześniej po umyciu auta przednią maskę podzieliłem na połowę i jedną połowę spryskałem Slick Detailer a drugą nie no i dzisiaj była spora różnica w odpychaniu wody czyli efekt SLICK działa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.