Skocz do zawartości

www.ShowCarShine.pl - Historia i doświadczenie


CAR CRAZY

Rekomendowane odpowiedzi

A co byś polecił mi za wosk, który nadaje się do użycia po każdym myciu. Aby autko nabrało blasku, by utrzymać jak najdłużej wosk Collinite no. 476 i współgrał z nim. Myślałem nad:

- POORBOY'S WORLD SPRAY & GLOSS

- SMARTWAX SMARTDETAIL

- Meguiar's Ultimate Quik Wax

 

Może polecicie coś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

miniu211,

 

jeżeli chcesz wosk w spray-u to z tych co podałeś to jest tylko Ultimate quik wax

 

Smartdetail jest to quik detailer który ma w swoim składzie trochę polimerów czyli delikatnie odbuduje strukturę wosku

 

PB spray and gloss nie daje żadnej ochrony ale wzmacnia mocno połysk.

 

Więc tak jak widzisz każdy jest trochę inny ale ja bym ci polecił wziąć jakiś QD który ma w sobie trochę lekkiej ochrony czyli np Smartdetail , megs Ultimate quik detailer, PB QD +, wszystkie z tych trzech są bardzo przyjemne w pracy, rewelacyjny zapach i nadają ładnego połysku i wzmacniają efekt odpychania wody. Są o tyle lepsze od np Ultimate quik wax że możesz śmiało pryskać nimi po szybach i plastikach ( poza szyba przednią chociaż niektórzy pryskają i mają niewidzialną wycieraczkę ja tego tak nie stosuję ;) ) dadzą mniejszą ochronę niż UQW ale colli 476 jest na tyle silny że te podnoszenie ochrony nie ma za bardzo sensu ;)

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Kolejne udane zakupy u Mariusza, błyskawiczna wysyłka, wczoraj wysłane, dzisiaj doszło. Niestety, paczka w moje ręce trafi za pare dni dopiero, doszło do tego że musze zamawiać już na inny adres niż mój... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

MetalMagnes, to są praktycznie wszystkie dojdzie jeszcze "Leather Stuff"

 

chyba że któregoś zapomnieliśmy wstawić

 

na pewno nie będzie Spray and Rinse ponieważ jest za mocny żeby działał w tych małych atomizerach.

 

Rozcieńczenie apc nie jest napisane ale patrząc na kolor jest coś ok 6:1

Bug and Squash to moim zdaniem 2-3:1

 

Nie wiem na dzień dzisiejszy jak będzie z samplami wosków w paście ale raczej ich nie będzie :/

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.