Skocz do zawartości

www.ShowCarShine.pl - Historia i doświadczenie


CAR CRAZY

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyłem że w dziale testery znajduje się podkategoria "sample 3M", niestety głucho w niej jak narazie :o Kiedy macie zamiar uzupełnić tą część? Bo jestem napalony na jakąś małą ilość zielonego korka :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem że w dziale testery znajduje się podkategoria "sample 3M", niestety głucho w niej jak narazie :o Kiedy macie zamiar uzupełnić tą część? Bo jestem napalony na jakąś małą ilość zielonego korka :kox:

 

 

O, mnie tez ten temat interesuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

Afi, przemas22, Już jest uzupełnione ;)

 

Przepraszam wszystkich za długie odstępy w odpisywaniu na maile, ale jestem na wyjeździe służbowym i dostęp do internetu jedynie udaje mi się uzyskać w godzinach nocnych.

 

Od weekendu wszystko wraca do normy, czyli pełna dostępność i dyspozycyjność :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

A ja się dzisiaj minąłem z doręczycielem i muszę na moją paczkę do jutra czekać :/

Po avizo widzę że dostałem rabacik :good: choć do końca nie byłem pewien czy dostanę bo zakupy malutkie i nie miałem potwierdzenia na maila.

 

Proszę o informację jak nakładać FINISH KARE 303 PAD GLAZE - nałożyć i od razu zetrzeć czy poczekać (ile)?

Po jakim czasie można na tą warstwę nałożyć FINISH KARE 1000P HI TEMP?

Polerować od razu czy po jakimś dłuższym czasie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

JJ, na próbkach też jest instrukcja ale chodzi mi o opinie praktyków, a czasu między aplikacją 2 środków nie poda żadna instrukcja z opakowania.

 

Mariusz, paczka już dotarła, wszystko OK, produkty całe, dzięki za gratisa :good:

Dzięki za instrukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryszard, na początek proponuje zrobić wszystko zgodnie z instrukcją, po deklarowanym czasie zobaczysz czy instrukcja jest ok, czy może za krótko/za długo :) Metoda prób i błędów, ja tak doszedłem do właściwych ram czasowych :good:

Wybaczcie ten OT :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

rychu, Aplikujesz tak jak standardowy glaze czyli na małych powierzchniach wcierasz do praktycznie całkowitego wypracowania następnie polerujesz mikrofibrą ( niektórzy przed polerowaniem mikrofibrą odczekują ok 1 minuty ale ja tego nie praktykuję) , sealant możesz nałożyć śmiało po zrobieniu całego auta glaze-em.

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

Witam

 

Mały NEWS :

 

Pojawiły się kosmetyki MIGLIORE : Luxury Car Care

 

Z braku czasu kosmetyki pojawiają się pojedynczo ale jeszcze dzisiaj powinna być cała oferta ;)

 

Zapraszam do przejrzenia.

 

[ Dodano: 3 Czerwiec 2010, 23:40 ]

Już cały asortyment Migliore wstawiony do sklepu :)

 

Pozdr. :ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no ja tez jestem w szoku, 48h i przesylka na miejscu:D wyrabia sie ta nasza poczta polska:) no i jak zwykle wszytko jak byc powinno, pelen pozytyw. dzieki za kolejna MF przyda sie do polerowania wosku

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.