Skocz do zawartości

www.ShowCarShine.pl - Historia i doświadczenie


CAR CRAZY

Rekomendowane odpowiedzi

  • Partner forum

MetalMagnes, Jest to "Cleaner Wax"

 

Czyli:

 

- Cleaner i Sealant w jednym.

 

Nadaje się do wszystkiego co jest metalem lub chromem, przy zwykłej aplikacji tak jak wosk nada metalom ochronę, przy polerowaniu jak pastą polerską wyczyści i nabłyszczy element i nada ochronę.

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Raz przez allegro, raz przez forum, a w końcu w Twoim sklepie. Zarejestrowałem się i zrobiłem zakupy, z tym, że w podsumowaniu było okienko na dodatkowe informacje, więc tam podałem hasło rabatowe.

 

Jeśli mam nr zamówienia 100 to znaczy, że jestem setnym klientem sklepu? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

m.k., Dzięki wielkie po raz kolejny ;) (Mail z wyceną wysłany).

 

My staramy się rozwijać a ty podążasz za nami, SUPER DZIĘKI WIELKI :good:

 

Co do nr 100 zamówienia to na ten nr ma wpływ wiele czynników i nie jest to równoznaczne z setnym zamówieniem ale za to że udało ci się trafić tak okrągłą liczbę to na pewno jakiś dodatkowy gratis będzie w paczce :-] .

 

Pozdrawiam :ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

INFO DO WSZYSTKICH KLIENTÓW

 

Mikrofibry które dajemy gratis czyli te delikatne w dotyku, najlepiej się spisują w pracy na sucho czyli polerowanie wosków, resztek past itp.

 

Małe najlepsze do wnętrza do zebrania kurzu przed dressingiem, albo do częstego odkurzania kokpitu.

 

Przy pracy na mokro spisują się gorzej ze względu na swoją strukturę.

 

Piszę to gdyż przed weekendem miałem nie zadowolonego klienta który mi trochę po narzekał na temat mikrofibr, więc chciałem wyjaśnić ta kwestię. Oczywiście nie mówię że są w jakości takiej jak np Chemical Guys 9mm ;) Ale w końcu to gratis 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę to gdyż przed weekendem miałem nie zadowolonego klienta który mi trochę po narzekał na temat mikrofibr, więc chciałem wyjaśnić ta kwestię. Oczywiście nie mówię że są w jakości takiej jak np Chemical Guys 9mm ;) Ale w końcu to grati

 

To nieźle wybredny - moim zdaniem jak za darmo to najlepsza mikrofibra świata :D

 

Ja używam ich do finalnego przetarcia wnętrza i bardzo dobrze się spisują. Mówię o tych brązowych - tych żółtych używam od dawna i nie raz je kupuje w markecie i też są dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.