Skocz do zawartości

Jakie Gąbki / Pady wybrać ?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

A ja przyłączam się do pytania które było wcześniej jakie futro nada się do DA 21? Bo flexipads nie wytrzymuje rozkleja się.

 

 

Bierz Wet Wet Look Szonn. Flexi przy tym to badziew. Flexi rozklejało mi się po połowie auta (mega twarde X5), Szonn zrobił już 3 i nie myśli poprzestawać. Ponadto flexi po jakimś czasie staje się takie płaskie i wymięte, a szonn po wyszczotkowaniu nadal wygląda jak nowy. Jak dla mnie do tej pory najlepsze futro jakiego miałem okazję używać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanie mam, który z NATów będzie odpowiednikiem żółtego Flexi oznaczonego jako miękki? Miękki to on nie jest więc podejrzewam, że żółty NAT będzie podobny. Potrzebuje coś na rotacje do Megsa UC i Cherry Glaze. Myślałem o żółtym karbowanym do UC i czarnym karbowanym do Cherry dobrze kombinuje? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jestem początkujący, a nie mogę odnaleźć odpowiedzi na moje pytanie. Kupiłem maszynkę, a razem z nią jest pad z dużej grubej gąbki 180mm oraz dwa tej samej wielkości pady z mikrofibry. Czeka mnie spolerowanie auta ( lakier z BMW ). Pyt.1 Skompletować nowy zestaw ( jakiegoś droższego uniwersalnego pada), czy pozostać przy obecnych padach + dokupienie mniejszego pada z gąbki? Będę wdzięczny za informację jakich padów użyć na mój "pierwszy raz" Posiadam tylko SWIRL REMOVER.

:ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem DA Das 6 pro oraz zestaw past i gąbek NAT Karbowane 150mm

http://sklep.waxclusive.pl/waxclusivezestawy/700-menzerna-fg500-pf2500-sf4000-gabki-nat.html

Na pudełkach pisze że maksymalne obroty do 2500 rpm a DA kręci sie od 2500 wzwyż... Jak się ma to w praktyce ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam zastanawiam się jakie pady wybrać NAT czy Booski ewentualnie FLEXIPADS, jak narazie pracowałem tylko z padami Royal Pads oraz z żółtym FLEXI (dziwnie mi się pracowało bo jak na finisz jest strasznie twarda) przymierzam się do zrobienia całej BMW e46 czarny kolor co polecacie ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jaka polecacie kombinacje padow do rortacji? z Natem mam dosc kiepskie doswiadczenia bo np bialy pad do cuttingu jakby za delikatny, a niebieski pyli strasznie no i po jednym aucie raczej nie nadaje sie do roboty..3M wiadomo..genialny niebieski wafel i zielony pad, ale jaka alternatywa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.