Skocz do zawartości

Telefony i tablety


kris244

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 30.10.2020 o 15:25, marcelus napisał:

Zapomniałem dodać że telefon ma być z polskiej dystrybucji. @czester Pixel 4a chyba jeszcze nie jest oficjalnie w sprzedaży w Polsce?

@lodowa oneplus 7 dostane gdzieś do 2 tyś i czy faktycznie aparat jest taki rewelacyjny? Najbardziej zależy mi na trybie portret (zdjęcia dziecka).

Zagłębić się możesz zawsze w testy na yt a jest tego aporo

A odbiegając do tematu iphona 

 kupiłem ale dla żony 11 pro z myślą że jak jej się nie spodoba to będzie dla mnie

Testy niantyfan i innych mnie przekonały a co więcej trafiłem promke za 3849 w euro rtv agd

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, lodowa napisał:

 

A odbiegając do tematu iphona 

 kupiłem ale dla żony 11 pro z myślą że jak jej się nie spodoba to będzie dla mnie

 

 

o czyli jednak 11 pro 😉 w takiej cenie to świetny wybór.. ja biore na wiosne 12 a żonie w listopadzie kupimy 12 mini 🙂

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 14.11.2020 o 03:44, marcelus napisał:

@xadamx mógłbyś napisać małe porównanie P20 Pro z P30 Pro? Interesuje mnie głównie aparat, ale ogólne wrażenia także 🙂 P30 Pro masz wersje 6 czy 8 GB ramu?

P30 pro to najlepszy telefon w życiu jaki miałem. Sprzedałem go bo stwierdziłem że to samo będę miał w Xiaomi o 1000zl tańszym, oj jak że ja się myliłem...Zdjęcia no to mimo iż w sumie to stary telefon to są wciąż jedne z lepszych na rynku. Miałem wersję 6gb ram. Ale najbardziej w tym telefonie zaskoczył mnie wyświetlacz. Moim zdaniem jakiegokolwiek Samsunga z tamtych lat to nie ma tak dobrego wyświetlacza ostrości i kolorów jak p30 pro. Idzie go już kupić za jakieś 1700-1900 nowy gdzieś po giełdach. Wciąż żadne Xiaomi nie ma podjazdu 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Moniak Lord Masło napisał:

Wciąż żadne Xiaomi nie ma podjazdu

Dlatego te telefony nazywają się Siajowy 😉

@marcelus Tak na szybko, co mi się przypomina bo dawno juz nie brałem do ręki żony P20Pro: aparat główny w P30Pro tryb nocny miażdży, dużo lepszy też tryb portretowy. P30pro ma tryb szerokokątny. Wydaje mi się, że P30pro robi ostrzejsze krawędzie.

Nie wypowiem się co do przedniego aparatu, bo go po prostu nie używam.

Wersja 6/128.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również polecam p30 Pro. A zdjęcia z aparatu urywaja jajka razem z nogami 😉 jeśli kiedykolwiek będę zmieniał tel to zostaje wierny marce Huawei. Zaczynałem od mate 9 pro w którym syn rozwalił mi ekran i zmieniłem na p30 pro. Jeśli miałbym zmieniać to już na p40 Pro ale to najpierw poprzednik musi się zepsuć 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Tomas-sg napisał:

 Jeśli miałbym zmieniać to już na p40 Pro ale to najpierw poprzednik musi się zepsuć 😉

P40 pro bardzo chciałem. Tylko jak się nim trochę pobawiłem to jednak nie wiadomo jak się obsługiwać tym telefonem bez Googla. Mapy nie ma, youtuba nie ma tak naprawdę niczego do czego przyzwyczaił android. Teoretycznie da się to dograć ale potem widziałem że i tak nie działa to dobrze. Stwierdziłem że odpuszczę... Ale samo działanie/zdjęcia p40 pro też kosmos. I można wyrwać w dobrych pieniądzach bo właśnie lecą z ceny za brak Googla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Notcon napisał:

tylko p40 pro jest już bez androida niestety.

@Moniak Lord Masło  domyślam się że jest ciężko. 

YT, Mapy i inne pierdoly dla mnie są osobiście zbędne 😉 - mówię to tak na tą chwilę bo naprawdę rzadko korzystam, pewnie z czasem by mi brak tego doskwierał ale myślę że bym się przyzwyczaił. Najważniejsze by sprawnie działala przeglądarka, mobilna bankowość. To z tych rzeczy typowych dla "smartfonow". Ale wiadomo nie mam narazie potrzeby zmiany tel i tak tylko sobie gdybam 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam p30 pro, aparat kosa i szczerze mówiąc nie widziałem nic z takim fajnym trybem nocnym. To zdjęcie było robione o godziniie 20

 

https://ibb.co/f4cDktG

Na plus telefonu bateriaz chyba pierwszy mój telefon gdzie bateria spokojnie trzymie cały dzień. A faktycznie używam sporo telefonu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@xadamx dzięki, generalnie P30 Pro kupiony w black friday kosztował 2200 zł w wersji 6 gb ram/128 gb. Nie licząc xiaomi to flagowca w tej cenie nawet starszego o podobnych parametrach trudno wyrwać. Generalnie potwierdzam wszystko co napisane powyżej, aparat miażdży, zwłaszcza przy słabym oświetleniu i dokładnie tego szukałem. Pytanie mam czy macie jakiś patent na zabezpieczenie ekranu, jest tam jakąś folijka fabrycznie naklejona plus spigena etui ale zastanawiam się czy da się jakoś lepiej ekran zabezpieczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie sama folia co jest w zestawie + silikonowy cover ( kupiłem jakiś na wyprzedaży) 

Zaliczył kilka upadków, w kieszeni też nie ma łatwo bo często ląduje tam gdzie klucze od domu, jakieś śrubki. 

 Tak z ciekawości ktoś wie może jaka to może być folia? Raczej nie jest to PPF 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redmi 8 córki się nie chce włączyć. Podpowie ktoś jakąś kombinację przycisków żeby go odpalić ?

Raz się tak zwiesił to w salonie Play go odpalili właśnie jakiś tam czarami z przyciskami.

Tak, żeby nic nie zniknęło z telefonu

 

 

 

EDIT - znalazłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Są na sali korzystający z car play i android auto z Xiaomi?

Obawiam się, że po zmianie audio w samochodzie jeśli będę chciał korzystać z powyższych to niestety nie mogę odtwarzać mojej muzyki z pen drive. I to jest mocno słabe rozwiązanie dla mnie. Niestety nowe radia mają jedno USB. No pomysł z czapy. Tak więc zapewne będę zmuszony korzystać też z telefonu do odtwarzania muzyki w aucie.

No i tu pytanie - czy na androidzie da się mieć swoją bibliotekę muzyki w takiej formie jak na komputerze? W sensie że tworzę sobie katalog, wrzucam tam 10 piosenek, tworzę kolejny, wrzucam tam 20 piosenek i tak dalej. Czy telefon rządzi się swoimi prawami i będzie sortował po wykonawcach, nazwach i całym innym zbędnym mi szajsie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Strus Ja ostatnio korzystam z Android Auto w Citroenie Berlingo. Niestety telefon musi być podłączony kablem. Niestety. Muzyki słucham właśnie z telefonu. Mam powgrywane katalogi, ale właśnie odtwarzacz w telefonie miesza mi strasznie. Sam tworzy jakieś podkatalogi, jest np. tak że wyłapuje jakieś pojedyncze utwory i gdzieś je wrzuca. Dopiero by wejsc w katalogi, które sam utworzyłem muszę się przekopać przez jakieś foldery z telefonu. Wkurza mnie to bo ja generalnie jestem płytoman i sam sobie to konwertuje opisuje układam, dodaje okładki i nie wiem dlaczego tak telefon to miesza. Co innego jak muza jest na pendrive, no ale wtedy nie działa mi np. nawigacja... Przekopuje się więc przezte podkatalogi i słucham, jakoś już się przyzwyczaiłem.  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.