Skocz do zawartości

Telefony i tablety


kris244

Rekomendowane odpowiedzi

Albo SGA

albo HTC

 

Nokie sobie odpuść symbian jest lata świetlne za Androidem, SE X8 tel spoko, ale raczej dla kobiety, niestety mały wyświetlacz trochę przeszkadza przy dotykowym ekranie, bo ikonki sa strasznie małe.

 

http://www.mgsm.pl/pl/porownanie/4870/4426/0/0/

 

wyświetlacz, procesor i ilość ramu przemawia na korzyść ACE

 

Dodatkowo wychodzi bardzo dużo custom romów na ACE, sam jestem posiadaczem SGA i jedynym minusem to jest to, że schodzi farba z krawędzi "posrebrzanej" obudowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witles, Nokia jak narazie jest sporo do tyłu, może nie pod względem technicznym, ale pod względem oprogramowania. W fazie testów jest nowy symbian, który może pokaże coś nowego.

 

Smartfony to przyszłość telekomunikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw wypisz sobie funkcje jakie będą ci potrzebne w telefonie.

Nie każdy używa widgetów, aparatu itp. Ja od 2 lat mam nokię 5800, ponieważ chciałem, aby mój telefon dobrze odtwarzał muzykę, miał gps i dotykowy ekran. Reszta była dla mnie mniej ważna.

Teraz, kiedy zbliża się czas wymiany telefonu, rozważam wymianę obudowy na nową i kolejny rok lub 2 z tym telefonem, ponieważ ma wszystko czego potrzebuję. Symbian działa bdb.

 

C6 odpuść. Straszny telefon. Brat i znajomy takie posiadają i przeklinają to, że je wybrali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w googlach na 100% masz porównania, wady/zalety każdego z tych telefonów.

 

O tym,ze przeczytam w googlach to wiem ale chodzi mi o opinie kogoś kto się zna lub miał jakiś z tych telefonów. Mnie podoba się NOKIA 500. Zawsze miałem nokię i z każdej (no może oprócz e52) byłem zadowolony.

 

Telefon jest mi potrzebny do używania jego podstawowej funkcji:) Z GPS itp korzystam baaardzo rzadko. Chciałbym nie kupić kolejnej porażki jaką była NOKIA e52. Telefon chciałbym aby był wygodny w obsłudze i czytelny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze miałem nokię i z każdej (no może oprócz e52) byłem zadowolony

 

To teraz popatrz na to pod tym kątem. E52 zarówno jakością jak i stabilnością bije wymienione przez Ciebie nokie na głowe (za wyjatkiem n500 ktorej nie znam zupelnie). Nie żebym każdego personalnie używał, niemniej sprzedaje te telefony i jakoś szału przy zwrotnym kontakcie klienta nie robią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michałoś, wiem, że jest do tyłu i sam byłem mocno niezadowolony z Nokii N79 gdy wylał mi się dwa razy wyświetlacz, ale mnie telefon głównie służy do dzwonienia, więc liczy się dobra bateria i niezawodność, także inne bajery są mało istotne.

 

Dziś Nokia zaprezentowała pierwszy telefon z systemem Windows (Lumia 800) wydaje mi się, że jest naprawdę dobry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NOKIA już nie będzie miała symbiana ale windows, wszystko ma wyjść na dniach, to będzie być albo nie być dla dla tej marki, będzie kilka premier parametrami mają być gorsze od dzisiejszych smartphon'ów ale system na jakim mają praować "windows" ma dużo mniej obciążać niż android.

 

Miałem E51, mam E72 oba polecam :) również nie jestem za dotykowymi ale niestety tego się nie uniknie, a im wcześniej tym lepiej bo potem będzie coraz ciężej to ogarnąć :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za to polecam samsunga sam użytkuje tyle ze model Gio i mimo ze telefony wychodziły Samsungowi takie sobie smartfony wychodzą mu świetne :good: po prostu biorą wszystko co dobre z innych modeli i nie kusza się na jakieś specjalne fajerwerki czy innowacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weź e72, jak nie potrzebujesz telefonu typowo do netu i tylko do siedzenia w necie. Niestety te nowe telefony maja marne baterie i płakać sie chce jak po całym dniu trzeba pdłączac pod ładowarke bo juz siadł.

Ja szczerze mówiąc sie boje troche tych dotykowych jak słysze od znajomych ze 2 dni to max :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.