Skocz do zawartości

Pianownica i aktywna piana


Łukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Większość pian przeznaczonych do regularnej pielęgnacji ma neutralne pH. I nieprawda, że wszystkie słabo domywają. Na przykład nowinka ADBLa domywa bardzo przyzwoicie, o czym dowodzą liczne już relacje z jej używania na forum. Zresztą jest trochę takich pian - TTS Snow White, Autobrite Magifoam (chociaż ta chyba ma lekko zasadowe pH), GoodStuff, Shiny Garage...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam problem z pianownicą PA, problem wygląda tak, że piana nie leci ciągłym strumieniem tylko co chwila przerywa. Problem pojawił się już wcześniej, ale myślałem że to wina sitka, wymiana nic nie dała, ciągle jest to samo. Wlałem 80ml ADBL YETI, wcześniej też tak się działo z piana YETI, myślałem, że to wina piany, ale wlałem 100ml Fruit Snow i było to samo, z tą różnicą że na Fruit piana leciała jakby ciut dłużej zanim przerwało. Nie wiem w czym problem, myjka działa normalnie, bez przerywania. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. zakupiłem pianownicę ls3 do myjki k7. po podłączeniu i naciśnięciu spustu pistoletu leci woda wydaje się że z połączenia pianownicy i pistoletu. inne końcówki gdy są założone woda nie cieknie. co może być przyczyną? ktoś się spotkał z podobnym problemem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam właśnie zabieram się za zakup pianownicy PA na znanym serwisie alledrogo i są dwie firmy które mnie zainteresowały, tylko że pojawił się dylemat ponieważ u jednej pianownica wygląda inaczej a u drugiej inaczej :) obydwie firmy twierdzą że oryginał prosto z Włoch. Moje pytanie jest takie czy pianownica PA wypuszczała jakiś nowy/odświeżony model na 2017 r ?? ponieważ jeden sprzedawca twierdzi że różni się wyglądem ponieważ ma najnowszy model na 2017r a u tego drugiego jest starszy wyglądem model. :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

złącze jest do dobrania, a mi chodzi o górne pokrętło, u jednych jest płaskie a u innych jest takie zaokrąglone... też myślałem kupić u TECHKAR_PL... piana Shiny Garage Fruit Snow Foam będzie dobrym wyborem ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piana Shiny Garage Fruit Snow Foam będzie dobrym wyborem ??

Fajna piana, świetny zapach ogólnie byłem zadowolony. Teraz mam Autobrite Magifoam i jak dla mnie jest to numer jeden wśród pian, zapach troszkę odrzuca ale właściwości zmiękczające poziom pro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piana Shiny Garage Fruit Snow Foam będzie dobrym wyborem ??

Fajna piana, świetny zapach ogólnie byłem zadowolony. Teraz mam Autobrite Magifoam i jak dla mnie jest to numer jeden wśród pian, zapach troszkę odrzuca ale właściwości zmiękczające poziom pro.

 

Dzięki za info więc następna którą przetestuje będzie Autobrite Magifoam, a potem TENZI Neutral Magic Foam i k2 sambo :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, zauważyłem że jak podpinam pianownice do myjki (z lidla) to trochę jest słabe ciśnienie, nie ąz tak jak jak we wczesniejszych postach w tym temacie, ale czy ktoś sprzedaje mniejszą dyszę, czy ewentualnie jak miałbym ją toczyć to jaki otwór?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

złącze jest do dobrania, a mi chodzi o górne pokrętło, u jednych jest płaskie a u innych jest takie zaokrąglone... też myślałem kupić u TECHKAR_PL... piana Shiny Garage Fruit Snow Foam będzie dobrym wyborem ??

 

Kupuj u TECHKAR.PL i nie kombinuj będziesz miał 100% oryginał.

Ostatnio byłem na giełdzie w Słomczynie i zobaczyłem pianownice PA zapytałem się gościa ile kosztuje powiedział 180 zł wziąłem ją w rękę i moim zdaniem różniła się od oryginału czyli mojej zakupionej w TECHKAR.PL za 130zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.