Skocz do zawartości

Klucze


npiotr

Rekomendowane odpowiedzi

To kup z mniejszą ilością elementów to będzie taniej albo szukaj jakoś marketowców ale nikt ci nie powie jak z jakością a co do Yato to przerabiam 2 zestaw i polecam. Przerabiam 2 zestaw nie dla tego że się zepsuły  lecz z powodu wymiany na większy, płaskich zestaw też Yato ale i neo też się znajdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A ja mam odmienne podejście do tematu.

Jakich kluczy używa się najczęściej? Jest to zestaw 8-10 rozmiarów i tyle.

Proponuję kupić porządny zestaw z małą ilością elementów i powoli uzupełniać go elementami najwyższej jakości.

Wiem że to "nie wygląda" ale nie mam problemu jeśli coś mi się ukręci, dokupuję drugie, lepsze.

Żadne klucze mi nie padły ale np. bity czy śrubokręty do elektryki ewaluują wraz z doświadczeniem i kupuję kolejne bardzo świadomie.

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

@paperson tak i niestety w wielu przypadkach ze starymi gwintami nie daje rady. Do użytku "codziennego/amatorskiego" nieoceniona pomoc.
Mimo wszystko za stówę to bardzo dobra inwestycja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AreK dzięki. Właśnie zamówiłem. Obecnie jest promocja za 129 zł z kartą Jula. 

A i tak napaliłem się na klucz udarowy akumulatorowy Ryobi R18IW3 z aku 5,0Ah. Odkręca nawet stare piasty. No ale tu już cena wyższa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@paperson no nie chcę Cię skłamać, ojciec odkręcał u siebie piastę ale nie wiem jak była zapieczona. Wydaje mi się że jak jest mocno zapieczona to może sobie nie poradzić. Ja tego klucza używam tylko do odkręcania kół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Szukam dobrego klucza do kół, zastanawiam się nad dwoma, jeden to teleskopowy a drugi krzyżak. Co będzie się lepiej sprawdzać?
http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6134119821
http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7448329349

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zwykle polecałem teleskopowy, ale ostatnio kupiłem sobie takiego łamaka: https://allegro.pl/pokretlo-lamane-uchwyt-nasadek-1-2-600mm-jonnesway-i6689243691.html?reco_id=f8afd68e-e760-11e8-99be-246e96321b30

...i teleskopowy wylądował na dnie szafy. :-D

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Zrobię odkop, do rzeczy.

Chcę dokupić zestaw grzechotek 1/4+1/2 i do tego jakieś nasadki i mam mętlik w głowie.

Wytypowałem sobie 3 zestawy do 300zl.

Yato YT-38791

NEO 08-666

Honiton H4056 + nasadki torx honidriver 

Ilu użytkowników, tyle opinii. Najbardziej po opiniach pasuje mi zestaw honiton, wszystko użytkowane będzie amatorsko w garażu/domu. 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.