Skocz do zawartości

Klucze


npiotr

Rekomendowane odpowiedzi

Prawda jest taka, ze yato, coval, stanley to ten sam poziom, taka troche lepsza chinszczyzna, do użytkowania amatoskiego, czyli cos czasem odkrecic, przykrecic oczywiscie jak najbardziej sie nada, jednak jak ktoś chce ciut wyższy poziom to proponuje proxxon, promat, jonnesway.... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy będzie polecał to co ma i czym dysponuje, wiadomo, że kupując produkt markowy, droższy od marketowych odpowiedników zwiększamy szanse na zadowolenie z użytkowania.

 

W studyjku do dyspozycji mamy Jonnnesway, Yato, Gedore a nawet NEO- spisują się dzielnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ja używam kluczy Wurth'a

 

Są drogie, ale super jakość. Z racji na to, że auta do tej pory miałem różne wynalazki to się i kluczy nazbierało od wkrętaków precyzyjnych, płasko oczkowych 5 do 38, az po nasadki na klucz 3/4". Wszystko z Wurtha, katowane w warunkach terenowych przy starych śrubach itd.

Więc dla detailera tez się idealnie sprawdza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

panowie i panie ... w casto... http://www.castorama.pl/gazetka-promocyjna.html

klucze za 128 - 72 elementy Yato :?: warto - do samodzielnych jakiś tam drobnych prac typu reflektory wykręcić czy fotele w aucie czy klocki zmienić??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do takich drobnych prac spokojnie powinny Ci wystaczyc, z tym ze będziesz musiał pamiętać ze sa dosc "miękkie" i mozesz miec problem z bardzo zapieczonymi srubami, srubkami, a o udarze to juz nawet nie mozna pomyslec 8-) , niestety ale odkad Yato zaczęło robic masowo dla marketów stracila sporo na jakosci.

Jest to moje subiektywne zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Planuje zakup kluczy ale nie wiem które :( może ktoś ma i może się podzielić swoimi spostrzeżeniami nad tymi co ja wybrałem:

 

 

pomóżcie bo nie wiem które wybrać, klucze do domowego użytku :)

 

Nie używamy linków do allegro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ceneo patrzyłem to YATO 98 elementów było tańsze o 30zł od HONITONa 94 elementów.Ja bym brał HONITONa na ceneo wysokie oceny.Osobiście mam w domu STANLEYa też dają radę przy wymianie alternatorów,rozruszników czy łączników stabilizatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko raczej jest porownywalne. Wystarczy używać z głową i jak nie będziesz chciał ich rozwalić to nie rozwalisz. Kolejne to umowmy się, ale ile tych kluczy z kompletu będziesz używał najczęściej ? 10? Zawsze możesz dokupić pojedynczą nasadke np. Kingtony co cie przeżyje... Najbardziej w dupe dostają przy mocnych kluczach pneumatycznych. Przy stosowaniu ręcznym nic złego stać im się nie stanie :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za linki z allegro, zapomniałem że nie można wstawiać. Wybiorę raczej tego HONITONa. Jakoś bardziej do mnie przemawia :)

 

Ja mam w garażu 2 zestawy honitona i do tej pory nic nie udało mi się zniszczyc a robiłem zawieszenia dociągałem grzechotkami i nic sie nieurwało, wiec do domowego użytku napewno dadza rade. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam!

 

Dla trwałości kluczy ważne jest nie tylko prawidłowe ich eksploatowanie. Zadbać należy również o ich odpowiednie przechowywanie - z dala od mrozu, źródeł wigloci - i oczyszczenie po każdym użyciu - benzyną ekstrakcyjną czy alkoholem. Oczywiście warto też kupować narzędzia w tradycyjnym sklepie, gdzie nie będzie obawy o reklamację. Decydować się głównie na znane, sprawdzone marki.

 

Pozdrawiam, Maciek, Grupa Topex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.