Skocz do zawartości

Dywagacje na temat LETNIEGO płynu do spryskiwaczy...


Jan Wronowski

Rekomendowane odpowiedzi

Lubię mieć czystą szybę wiec płyn jest dla mnie ważny. Ostatnio kupiłem koncentrat z kauflanda K-classic Dynamic Płyn do spryskiwaczy i wam powiem że jestem bardzo zadowolony. Kosztował 5 zł a działa bardzo dobre. Ma certyfikat dekry"bardzo dobre właściwości myjące" i bezpieczny dla lakieru i plastików. Myje dobrze, dobrze się pieni. Za 5 zł naprawdę warto. I ładnie pachnie. Ma od 5% do 15% środków powierzchniowo czynnych

Ale uwaga na płyn psik psik turbo.Niby renomowana marka autoland. Kosztuje 6 zł ale nawet w połowie nie jest tak dobry. Prawie wogóle się nie pieni. Ogólnie słaby. Poniżej 5 % środków powierzchniowo czynnych. Nie ma startu do oryginalnego psik psika gotowego w bańce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
aura z tego co wiem całkiem

Konkretny płyn, zbiera dobre opinie

używałem jak producentem była Organika, teraz jest ktoś inny i dla mnie wali chemią i smuży

 

to samo zauważyłem, że smuży, myślałem, że to wina NW ale na innym płynie tak nie było... Czas zakupić wurtha :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Polecam gotowy płyn do spryskiwaczy Sonax Xtreme Nano (usuwa owady-takie info na płynie). Koszt ok. 13zł w Autolandzie i wg. mnie jest bardzo dobry i fajnie radzi sobie z owadami na szybie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

pablogda, przyjrzyj się tematowi płynu z biedronki bo sporo było ostatnio informacji o wypuszczonej wadliwej serii która szkodliwie działa na lakier (osad, przebarwienia jakby plamy po oleju).

Nie pamiętam czy było to poruszane na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy koncentrat Wurth-a zostawia osad na karoserii ? Bo płyn z Biedronki to jakiś dramat :zly:

Ostatnio używałem koncentrat 1Z, który dostałem w gratisie od jednego z partnerów forum i to była rewelka.

 

Wurth, to bardzo dobry płyn. Bardzo dobrze domywa, zero plam na lakierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.