Skocz do zawartości

Dywagacje na temat LETNIEGO płynu do spryskiwaczy...


Jan Wronowski

Rekomendowane odpowiedzi

Mniam a co przyda się letni

 

Pijesz? Chyba nie... ;)

 

Mnie tam latem idzie max 5-10L płynu do spryskiwacza. Myje tak często auto, że go nie potrzebuje, a w trasie używam tylko w "awaryjnych" sytuacjach. (Duża mucha, motyl itp)

 

Więc cena nie gra znacznej roli. Zazwyczaj TABLETKA 303 i woda demineralizowana załatwiają sprawę. Za 2,99 + 4zł tabletka i wychodzi 5L za 7zł ;)

 

Zimą natomiast leci go tyle, że aż szkoda :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spryskiwacze reflektorów lubią wypić.

 

Tia, ale da sie to ominac, przynajmniej w bmw :)

 

U mnie w A4 B6 da się ominąć tylko na dwa sposoby (przynajmniej ja takie zauważyłem):

- kiedy włączy się rezerwa

- gdy światła są wyłączone albo palą się tylko pozycyjne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny zapach, testowany na trasie :)

Obrazek

Wysoce skoncentrowany letni płyn do spryskiwaczy szyb i reflektorów samochodowych o przyjemnym, świeżym zapachu. Z 25 ml koncentratu uzyskuje się aż 2,5 litra gotowego do użycia płynu lub jednorazowo, aż 25 L.

 

dalo by sie przerobic to na zapach samochodowy? nasaczyc cos takim kontentratem? robil ktos takie myki :kox:

 

To jest taki zapach http://www.sklep.car-spa.pl/pl/product/ ... hener.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w lecie używam płynu do spryskiwaczy BERNER 40 ml- fajna poręczna buteleczka, płyn rozrabia się z wodą- rewelacja, przyjemnie pachnie, nie pieni się zbytnio i rozpuszcza ładnie robale przy czym nie zostawia zacieków na lakierze, minus ciężko go dostać- jedynie pojawia się od czasu do czasu na allegro lub jak ktoś ma warsztat i umowę z Bernerem to ma bezpośredni dostęp, postaram się coś załatwić do testów dla forum- jakąś większą ilość...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest zapach w atomizerze, psikasz sobie pod fotel albo na dywaniki, cena nie taka straszna jak za pół litra zapachu. Ja mam taki od roku:

 

http://www.sklep.car-spa.pl/pl/product/ ... hener.html

I jak działa ? Jak z jego trwałością i intensywnością ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hsv, mnie bardzo odpowiada, raz że sam sobie dozuję intensywność zapachu a dwa że zapach w butelce nie traci na intensywności jak to się ma na przykład z raz otwartą puszka czy choinką zapachową.

Co do trwałości to zdania są podzielone, CG ma podobno jedne bardziej a drugie mniej trwałe, ja jestem zadowolony, nie lubię zbyt intensywnego zapachu w aucie więc i tak psikam raz na tydzień jak mi się przypomni, w moim przypadku wcześniej się znudzi niż skończy. Nie mam odniesienia do innych zapachów CG, mam skórzaną tapicerke i wziąłem ten właśnie dlatego, że pachnie skórą. Według mnie do zapachu się też przyzwyczajasz siedząc w aucie, często jest tak, że ja już go nie czuję a ktoś wsiada i mówi " ale tu ładnie pachnie" :)

Ja napewno kupię jeszcze zapach CG Stripper Scent :evil: podobno świetny.

Trochę polecieliśmy off topic więc jak coś to proponuję kontynuować w temacie zapachów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.