Skocz do zawartości

Dywagacje na temat LETNIEGO płynu do spryskiwaczy...


Jan Wronowski

Rekomendowane odpowiedzi

Są płyny i płyny. Zgadzam się, że to nie fizyka kwantowa, ale płyn, który śmierdzi i/lub zostawia białe zacieki, jest bardzo męczący. Trafiłem na taki chyba w zeszłym roku, szyba po spryskaniu mleczna na brzegach. Boże uchowaj. Z kolei kupiłem ww. Sylen na stacji z konieczności i był super, ale za to drogawy. Też niedobrze
Zimowy cały rok to dobre podejście - przynajmniej mróz nie rozsadzi wężyków

Wyryte w skale z S20 FE 5G



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zimowy mam jeden, który kupuje już któryś sezon bo mi pasuje cenowo i nie śmierdzi, pisałem o nim w zimowym dziale.

Letniego w tym roku nawet nie zalałem do żadnego aut, kupiłem ten od Cleantle ale nawet nie przetestowałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rafal9304 dziś trafiłem na reklamę Cleantle żeby kupić Etanol i zrobić mieszankę z ich produktem i mamy wersję zimową.Ale 5l etanolu 60 zł ,Cleantle 20 zł i mamy 20l płynu zimowego do powiedzmy -12 stopni , czyli 20 zł za 5l.

Jako że już 3 lata płynu nie kupowałem to chyba te 20 zł to drogo ....tak mi się wydaje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MikeLBN

Pisząc dostawca to miałem na myśli że producentem nowych jest Parys, tak jak wcześniej producentem był chemipack.

Cieszę się że można jeszcze kupić dobry płyn za w miarę przyzwoite pieniądze nie wydając przy tym 30 zł za bańkę jak żądają stacje benzynowe 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

 Miał ktoś styczność z tym cudem?Kupiony Tylko dlatego, że dziewczynie się spodobał zapach... Miesięcznie przejeżdża ok 400km, z czego 200km to dojazd do pracy, więc skuteczności to cudo mieć nie musi... 

Pytam bardziej z czystej ciekawości.

IMG_20240222_172540966_HDR.jpg

IMG_20240222_172534264.jpg

IMG_20240222_172523023_HDR.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.