Skocz do zawartości

Który APC wybrać ?


krzysztof

Rekomendowane odpowiedzi

SZyBA to interior APC 1:5 uzywasz do plastikow?

Wg instrukcji na opakowaniu do tapicerki ma byc 1:80 a do plastikow 1:10 ;)

Ja podsufitke lecialem 1:10 ;)

 

Czy to APC VP (interior) nada sie (mniej rozcienczone, np 1:2) do zastosowania na zewnatrz? Pytam bo z litra jaki kupilem na podsufitke zostalo mi go spooooro i trzeba to jakos zuzyc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie dla ludzi używających APC 4nano, znaleźliśmy coś lepszego? Szukam tak bardziej z ciekawości, bo ze środka 4nano jestem bardzo zadowolony. Wymagania są takie żeby było to mocne ACP, ale jednocześnie bezpieczne dla powierzchni. Niby wydaje się, że się to wyklucza, ale w przypadku 4nano właśnie to tak działało, można umyć usyfione płytki balkonowe, a jednocześnie nie rozcienczajac plastiki w samochodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

warsztatpusz, Cyclone to typowe APC. Fatex to mocny degreaser. Z tych dwóch zdecydowanie wybrałbym SG Red Devill ;) Takie dwa w jednym. Kup baniaczek 5ltr i nie musisz z innymi APC, degreaserami, pianami aktywnymi kombinować. SG RD przy bardzo dobrych właściwościach odtłuszczających, łatwo się spłukuje. Świetny i niedrogi produkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warsztatpusz, Cyclone to typowe APC. Fatex to mocny degreaser. Z tych dwóch zdecydowanie wybrałbym SG Red Devill ;) Takie dwa w jednym. Kup baniaczek 5ltr i nie musisz z innymi APC, degreaserami, pianami aktywnymi kombinować. SG RD przy bardzo dobrych właściwościach odtłuszczających, łatwo się spłukuje. Świetny i niedrogi produkt.

Ok brzmi ciekawie.

Mozesz mi jeszcze krotko opisac w jakich proporcjach mieszasz go do:

Komory silnika

Wnek drzwi i nadkoli

Plastiki wewnetrzne konsole

Tapicerka, podsufitka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.