Skocz do zawartości

Meguiar's Ultimate Compound


Rekomendowane odpowiedzi

acha,tyle ze hologramy kojarza mi sie bardziej z rysami,a to sa bardziej smugi,plamy,nakladalem po raz pierwszy Megsem DA power system,i to pewnie tu problem

 

-- 10 kwie 2015, o 09:21 --

 

po raz piereszy bawilem sie tym ustrojstwem i to w warunkach polowych,niemal napewno nie nalozylem go zbyt poprawnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hologramy to nie rysy tylko choćby chmury na lakierze powstałe właśnie w skutek nieprawidłowej polerki lakieru.Najbardziej widać to w półmroku lub słońcu pod pewnym kątem.
Czyli wszystko jasne :good: Dzieki mario704 :good: Zeby sie tego pozbyc domyslam sie ze musze od nowa przeleciec UC :?::/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety ale jak masz maszynę to może lepiej manzerną ? chyba że masz tylko te DA do wiertarki toś trochę utopił bo za 200 zł mogłeś mieć już rotacje od k2 choćby nawet lub jakąż używkę DA lare np

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Posiadam od niedawna 8 letnią Honde Civic VIII w kolorze czerwonym. Przede mną pierwsza w życiu regeneracja/ odnowa lakieru. Nie jest on jakoś strasznie zniszczony ale jakieś tam lekkie ryski posiada. W tym celu zakupiłem już UC, wosk meguiars wosk nxt 2.0, niestety te gąbeczki megsa żółte ( czytam własnie ze lepszy byłby tricolor, no ale cóż).

Kilka pytań:

1.Mam IPA ten z allegro - http://allegro.pl/izopropanol-alkohol-i ... 27543.html nada się:) ? Jeśli tak to jak z tego korzystać ? Rozcieńczyć z wodą 50/50 do jakiegoś spryskiwicza i po zakończeniu procesu polerowania spryskać auto i przetrzeć ręcznikiem z mikrofibry?

2. Nie mam żadnego cleanera, jaki polecacie do tego mojego zestawiku ? Użyć go po polerowaniu i przed IPA tak ?

3. Przed nakładaniem wosku ile czasu odczekaać, można zacząć od razu tą czynność po poprzednich ?

 

Byłbym wdzięczny za wyjaśnienia, czytałem kilkadziesiąt stron tematu ale wolałbym zapytać dla pewności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety ale jak masz maszynę to może lepiej manzerną ? chyba że masz tylko te DA do wiertarki toś trochę utopił bo za 200 zł mogłeś mieć już rotacje od k2 choćby nawet lub jakąż używkę DA lare np
manzerny nie posiadam :/ z bardziej sciernych mam tylko jakas paste od MA-FRA ale to raczej niewiadoma wiec wole nie eksperymentowac,wzielem te DA do wiertarki tylko dlatego ze mam bardzo ograniczone mozliwosci do zabawy w garazu,przelece od nowa UC tym razem bardziej starannie :o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygląda ja poniżej?

F8Z7GXKF1OABPQI.LARGE.jpg

nie,u mnie to bardziej takie nie tluste chmurki,calkiem niewidoczne pod sloncem :/ mam 2 pady do tego Megsa DA Power System,brazowy tnacy i zolty sredni.Jaka bedzie lepsza kombinacja do takiej poprawki? Przeleciec UC tym brazowym i cleaner tym zoltym czy moze UC zoltym i cleaner recznie :?:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Zależy jaki masz obwód bajcepsa

 

Tak na serio, jakieś efekty lekkie będą, ale umordujesz się niesłychanie, efekt może cię nie zadowolić i tylko zrazisz się do tematu. Ja sam spróbowałem tylko kawałek zderzaka i stwierdziłem że kupuję polerkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.