Skocz do zawartości

Dywagacje na temat zimowego płynu do spryskiwaczy


Wesol

Rekomendowane odpowiedzi

@magnum kupiłem organikę w tym roku w niebieskiej bańce po właśnie wyczytanych dobrych opiniach w internecie. Domywa ładnie i nie pozostawia zacieków, ale niestety śmierdzi i ten zapach jest bardzo odczuwalny w kabinie i pasażerowie się skarżyli na niego.

Koncentrat organiki też niebieski rozrobiony w proporcji takiej żeby był jak gotowy płyn czyli do minus 20 już pachnie bardzo ładnie jak guma do żucia miętowo cytrynowa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testował ktoś tegoroczną Organikę z Biedronki czyli Aurę? Pogorszyło się w porównaniu do wersji sprzed kilku lat? Jak z domywaniem, smugami, śladami itp? Zapach nie jest dla mnie istotny, aż tak bardzo.

Wysłane z mojego SM-A525F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuciłem już do wątku o "ciekawych ofertach...", ale wrzucę jeszcze tutaj:

Cytat

Lidl w Tarnowskich Górach na ul. Nakielskiej, ale akcja na pewno ogólnopolska - zimowy płyn do spryskiwaczy Autolandu za niecałe 19 zł za 4 litry, czyli taniej niż lidlowy produkcji Chemipacka, który kosztuje 22,99 zł za 4 litry:

327281615_994860218143604_88918170659606

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Hej, nie wiecie może, kto ten płyn produkuje? Kupiłem na początku zimy i jest dobry, nie pachnie natarczywie i nie zostawia zacieków, tylko kupując pod własnym brandem stacji wychodzi drogo...4ec9e75bb9f03ca89bed1382389fae4e.jpg

Wyryte w skale z S20 FE 5G

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w @Detailing House macie tymczasem 5l płynu Desecreto w cenie 27,90. Płyn naprawdę w porządku o przyjemnym zapachu.
O, to chyba taki zamówię. Dziękuję bardzo.

Wyryte w skale z S20 FE 5G

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
W dniu 8.03.2023 o 08:38, Detailing House napisał(a):

już niewiele zostało. Pracujemy nad wersją letnią, więc wszelkie sugestie zapachowe mile widziane 🙂

oo to trzeba zrobic zapas bo u mnie tez juz niewiele zostało 😄 Ja letniego w ogole nie uzywam cały rok mam zime bo latem uzywa sie bardzo mało 🙂 ale jezeli chodzi o zapach to według mnie obecny jest bardzo dobry! 

  • Lubię to 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Streat napisał(a):

oo to trzeba zrobic zapas bo u mnie tez juz niewiele zostało 😄 Ja letniego w ogole nie uzywam cały rok mam zime bo latem uzywa sie bardzo mało 🙂 ale jezeli chodzi o zapach to według mnie obecny jest bardzo dobry! 

Dokładnie tak, raz zalałem letniaka i żona spaliła silniczki bo przymarzł. Od tego czasu tylko zimowy. Tak na marginesie, idąc za Twoimi sugestiami, zakupiłem i ja 5l płynu Desecreto i jestem bardzo zadowolony. Trzeba zrobić zapas na kolejny sezon!

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
  • Moderator
W dniu 11.10.2023 o 13:46, adi1509 napisał(a):

Sonaxa Extreme

poprawili sie od ostatniej partii czy dalej padaka jaka była? Przeciez to nie mozna było nazwac płynem do szyb, juz lepszy był ten najtanszy z Dino, zero odparowania i tylko rozmazywał 

 

btw. De secreto wrociło ❤️ 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.