Skocz do zawartości

Poorboys World Natty's Red


firmek

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak napisalem siedzial okolo 3,5h w bagazniku przy temp zewnetrzenj -8, ciekawe ile bylo w bagazniku wtedy. 1,5h z tego jezdzilem, takze wtedy temp byla wyzsza. Teraz lezy w garazu z innymi kosmetykami gdzie temp waha sie miedzy 10-15st. Nie wiem czy zabrac go do pokoju gdzie temp jest wieksza (boje sie zeby nie doznal szoku termicznego ;) ) :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 371
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 4 tygodnie później...

Witam,

 

Dzisiaj potwierdziły się moje przypuszczenia. Nie widzę różnic na czarnej hondzie między Collinite 476 a Natty's Red. Zobaczę jak będzie z trwałością.

 

Wczoraj poczytałem na zagranicznych forach trochę ciekawych wątków i doszedłem do wniosku, że najważniejsze to doprowadzić lakier do jak najlepszego stanu, a co położymy na sam koniec to już chyba nie ma znaczenia. Od dzisiaj najważniejsza dla mnie będzie trwałość wosku i prawdopodobnie na stałe pozostanę przy Colli.

 

P.S Dzisiaj zakupiłem Reda i wracałem z wielkim bananem na twarzy. Po kilku godzinach banan znikł :( Dobrze, że nie dałem się namówić na Carbona. Oszczędziłem parę groszy.

 

Pozdrawiam,

Vtec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj poczytałem na zagranicznych forach trochę ciekawych wątków i doszedłem do wniosku, że najważniejsze to doprowadzić lakier do jak najlepszego stanu, a co położymy na sam koniec to już chyba nie ma znaczenia. Od dzisiaj najważniejsza dla mnie będzie trwałość wosku i prawdopodobnie na stałe pozostanę przy Colli.

Nie trzeba do tego zagranicznych, bo tutaj wiele razy było pisane, że wosk to tylko wisienka na torcie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vtec,

fakt, faktem, wosk trzeba traktować jako zabezpieczenie i to jest jego główne przeznaczenie.

ale woski same w sobie różnią się przecież pod wieloma aspektami i colli to nie jest lek na całe zło ;)

 

łatwość aplikacji, zapach, konsystencja, odprowadzanie wody, podatność na łapanie kurzu czy zabrudzeń, kropelkowanie.. poza tym w jakimś stopniu wosk może podbić look

 

ale to wszystko zależy od tego jaki masz lakier i jak dobrze przygotowaną powierzchnię, albo czy na tyle, żeby zauważyć różnicę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vtec - słuszna obserwacja. podzielam twoje zdanie (także w temacie colli).

 

jeśli więc znajdziesz coś, co działa i odpowiada Ci - trzymaj się tego, zaoszczędzisz sporo pieniędzy i trochę czasu w bezsensownym poszukiwaniu "złotego graala detailingu" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
witam Panowie, jaki cleaner polecacie pod ten wosk oprócz dodo ?

 

Pod Blue dobrze się mi sprawdza także oprócz Dodo LP Lusso Revitalising Cream. ( w weekend będę ściągał podwójną warstwę Blue która leży od 23.marca i dalej żyje)

Red pewnie też na tym będzie trzymał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy próbował ktoś połączenia Meg's Ultimate Polish + Nattys Blue/Red? Do tej pory na czarnych autach stosowałem Meg'sa z Collinite i byłem zadowolony(z wyglądu i trwałości), ale teraz przygotowuję auto dla kogoś i nie chcę by ten ktoś wrócił z pretensją że mu się auto kurzy ;). Nattysa mam, a nie chce mi się na jedno auto kupować Pro Polish i Black Hole...

Ma to jakiś sens, nie spłynie po miesiącu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chcę by ten ktoś wrócił z pretensją że mu się auto kurzy

Takich jak to już niech klient nie robi. Coś za coś, 1 mycie i wraca wszystko do normy.

 

Czy próbował ktoś połączenia Meg's Ultimate Polish + Nattys Blue/Red?

Dawałem ten cleaner/glaze w połączeniu z Megsem 16 (ok 1-2h nakładałem wosk po UP), 2 miechy to potrzymało ;) . Jeżeli robię dla kogoś auto i raczej wiem, że użyte kosmetyki mają niską trwałość to na koniec walę BSD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli robię dla kogoś auto i raczej wiem, że użyte kosmetyki mają niską trwałość to na koniec walę BSD.

Rozumiem, co chcesz osiągnąć ale takie BSD długo nie wytrzyma na kiepskim "podkładzie". Więcej wytrzyma na kiepsko przygotowanym lakierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.