Skocz do zawartości

Poorboys World Natty's Red


firmek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 371
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

MM.MM, przecież masz odpowiedź faceta z PB, który stwierdził, że można spróbować go nałożyć ale on by tego wosku nie używał bo po takim okresie czasu w lodówce i przy takiej temp. solventy dostały po tyłku. To są bajki? To już nie wiem jaka opinia będzie wiążaca dla Ciebie :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukwawa, Pisałem już że nie wiem jak będzie z PB ale megsowi 16 nic się nie stało po przygodach w gorącej wodzie i lodówce.

 

Więc wywal ten, kup nowy i po temacie.

 

[ Dodano: 19 Kwiecień 2012, 21:07 ]

po takim okresie czasu w lodówce i przy takiej temp. solventy dostały po tyłku. To są bajki?

 

Wielu ludzi trzyma woski w lodowce i jakos im sie nic nie dzieje, wiec nie rozumiem. moze niech sie wypowie poprzedni wlasciciel co sie z woskiem dzialo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie śledziłem tamatu więc dopiero teraz po przeczytaniu wszystkiego mogę się wypowiedzieć. Wosk był przechowywany w temperaturze pokojowej od samego zakupu, jego konsystęcja przed przełolżeniem była trawdsza ale nie tak jak nowego, wosk kawalił się więc przekładałem go kawałeczkami, nie wiem co zmieniło jego konsystęcję być może stało się tak pod wpływem rozdrobnienia tak jak pisali inni, w każdym razie przed wysysyłką wyglądał inaczej i napewno nie był przegrzany ani zmrożony. Sam używałem swojego wczoraj i nie zauważyłem nic niepokojącego, mam nadzieje że przetopienie wyeliminowało problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój może i nie red, ale właściwości bardzo podobne.

 

Mój leżał od zakupu w pokoju, temperatura średnia 21 stopni. Więcej niż 30 nigdy nie było. Jako że zaczął mi się kruszyć, i miałem w srodku dołek, uklepałem go paluchem.

Przez ten czas był papkowaty. wrzuciłem go jednak na dzien czy dwa do lodówki ( 5 stopni ). Od trzech miesięcy wygląda już tak :

 

dsc1908l.jpg

 

Aplikacja i polerowanie jak wcześniej. Nie wiem jak z trwałością jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co z tymi Waszymi woskami się dzieje, ale mój od chwili rozpakowania paczki wylądował w lodówce, nie wiem może 4 może 7 stopni, jest zwarty, twardy, taki jak powinien być i wygląda tak:

 

moj nie jest w lodowce i wyglada identycznie. rowniez jest zwarty, twardy i pod palcem delikatnie sie rozpuszcza jak maslo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co z tymi Waszymi woskami się dzieje, ale mój od chwili rozpakowania paczki wylądował w lodówce, nie wiem może 4 może 7 stopni, jest zwarty, twardy, taki jak powinien być i wygląda tak:

 

moj nie jest w lodowce i wyglada identycznie. rowniez jest zwarty, twardy i pod palcem delikatnie sie rozpuszcza jak maslo

 

dokładnie, mój też nie stoi w lodówce i wygląda identycznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ludzie ja już nie wiem co zrobić kumple woskują samochody najtańszymi woskami i kurz im się nie klei a ja mam natty'sa już 2-3 tygodnie i klei się jak do mokrego auta. Dodam że 2 kumpli ma czarne auta tak jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.