Skocz do zawartości

Poorboys World Natty's Red


firmek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 371
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W najbliższych dniach porównam reda z AF rejuvenate i PB Profesional Polish, bo IMO ten drugi powinien być w teorii najlepszy pod reda?

 

Dodatkowo na paru elementach sprawdzę jak przy tym wosku spisuje się white diamond, czy drastycznie skróci jego żywotność i czy w ogóle zauważalne będzie podbicie looku po WD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja jestem ciekawy ile poleżą dwie warstwy Red'a nakładane w garażu w odstępnie 12h na lakierze umytym kilka razy, odsmolony, po IronX'e i zrobionym całym ręcznie UC i przejechanym IPĄ. Albo nawet bez IPY.

 

Po UC (bez IPY) Colli 845 leży bez problemu 3-5 miesiecy w lato ale konserwowany QD FK 425. (specjalnie nie używałem QD po myciu bezdotykiem i piąną x2 i było widać, że Colli nadal kropelkował solidnie).

 

Mam nadzieje, ze Red poleży 1,5miesiaca +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UCFlwac.jpg?1

 

Red po miesiącu, przebieg znikomy, może z tysiąc, 2 razy bezdotyk i jedno mycie z DJ Born to... Ładnie jeszcze sobie siedzi. No i kilka moich obserwacji i dylematów, jakie miałem w ww poście.

 

White Diamond żywotności wosku nie obniżył, ale gigantycznie nie podbił looku, dla sportu można kłaść, pewnie te przysłowiowe 2% do wyglądu wnosi. AF Rejuvenete jest świetnym cleanerem, jednak do reda polecam PB PP, na kilku elementach miałem AF i jakby krople były nieco gorsze... (fot nie robiłem, może to moje subiektywne odczucia, może przypadek :o )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tworek, Ja kładłem Nattys'a na cleaner Blackfire który ponoć jest Wolfgangiem w innym opakowaniu i była jednym słowem PORAŻKA :?

 

Na DC2 znów, drugie mycie ( auto nie garażowane ) i kropelki jak po nałożeniu :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam ten wosk, super się z nim pracuje, jak już firmek wspomniał. Efekt super, a trwałość całkiem przyzwoita. Jeden "słoiczek" na pewno starczy na kilka sezonów ;)

 

Kilka zdjęć po zastosowaniu Nattys Red:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

 

WITAM... ja również polecam http://forum.kosmetykaaut.pl/download.php?id=4030

daje naprawdę świetny rezultat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam. Posiadam od pol roku wosk PB Natty's Red. Leżał on cały czas w garażu murowanym w bloku. W upały temp nie przekraczała 25*C. Użyłem go do dwukrotnego woskowania. Po użyciu uklepałem go do równego poziomu i ze zwartej struktury stał się papkowaty. Włożyłem go na dobę do lodówki i nic się nie zmieniło. Zaniosłem go do letniej piwnicy, otworzyłem nakrętkę i po paru godzinach na gorze zaczął się pocić. Pływa drobna ilość jakby to nazwać "soku". Doradźcie co z tym zrobić? Przetopić? - Czy da się przywrócić prawidłową postać wosku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przetopić?

 

spokojnie możesz to zrobić , pojemnik z gorąca wodą do niego wosk i po czasie masz " sam sok " , odstawiasz w chłodne miejsce i czekasz aż zastygnie . Nie miałem papki w puszce , ale przez nieumiejętne nabieranie wosku zrobiłem" krater " i dlatego przetapiałem . Wosk nic nie stracił na właściwościach ( dla mnie , kropelkowanie i trwałość )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przetopić?

 

spokojnie możesz to zrobić , pojemnik z gorąca wodą do niego wosk i po czasie masz " sam sok " , odstawiasz w chłodne miejsce i czekasz aż zastygnie . Nie miałem papki w puszce , ale przez nieumiejętne nabieranie wosku zrobiłem" krater " i dlatego przetapiałem . Wosk nic nie stracił na właściwościach ( dla mnie , kropelkowanie i trwałość )

 

Dzięki, wydaje się, że przetopienie pomogło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

barteklwc, to musiałes kolego co pokopać z przygotowaniem lakieru albo aplikacja bo PB Nattys u mnie to spokojnie wytrzymuje 2-2,5 miesiąca, dłużej nie testowałem bo brakowało cierpliwości, już by coś człowiek poszmalcował (takie skrzywienie lekkie) . Zrobiłem test na samochodzie ojca który nie jest aż tak często myty ale on z kolei nie wypalił bo ojciec pojechał na mocny bezdotyk pod moją nie obecność :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie najlepiej Nattys Red trzymał się wtedy kiedy przygotowałem powierzchnię SWIRLX-em od Meguiars :) Nie wymywany tylko prosto na dotartego SwirlX położony Nattys Red- wosk trzymał się uwaga około 3 miesięcy! Teraz kładę na cleaner Lusso, jest shine :mrgreen: , trzyma się, ale kropelkowanie mniejsze niż na początku i trzyma się krócej :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie combo PB czyli Professional Polish + Black Hole + Natty's Blue trzymało 2,5 miesiąca. Jakieś kropelkowanie jeszcze było, ale po tym czasie położyłem na nowo.

 

Obecnie wosk ma 1,5 miesiąca, ładnie odprowadza wodę, są kropelki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Próbował ktoś Nattysa nałożonego na MEGUIARS ULTIMATE POLISH? Politura i cleaner w jednym, podobno fajnie podbija look. Akurat mam Colli, który się dobrze z nim dogaduje(byłby zestaw na zimę), a jakby się okazało że Meg's + Natty's również się zgrają to już pełnia szczęścia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbował ktoś Nattysa nałożonego na MEGUIARS ULTIMATE POLISH? Politura i cleaner w jednym, podobno fajnie podbija look. Akurat mam Colli, który się dobrze z nim dogaduje(byłby zestaw na zimę), a jakby się okazało że Meg's + Natty's również się zgrają to już pełnia szczęścia

 

Robiłem takową kanapkę na czarnym lakierze, za długo red nie posiedział (około miesiąca) natomiast efekt był niezły. Uważam jednak, że od Ultimate Polish (który wg mnie jest szalenie niedocenianym środkiem) lepszy byłby Black hole (jeśli mowa o ciemnych lakierach) Oczywiście przed BH jakiś jeszcze cleaner.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.