Skocz do zawartości

Poorboys World Natty's Red


Rekomendowane odpowiedzi

Korekty niestety nie mam i mieć nie moge :/ bardzo drobne ledwo zauważalne łuszczenie sie lakieru o powierzchni 1cm2 w dwóćh miejsach na aucie które trzymane pod woskiem nie powieksza się a korekta by to naruszyła.

 

W takim razie kupie Nattysa na lato a pod niego AG SRP:)

 

Colli w takim razie zostanie na zime :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 371
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 3 tygodnie później...
Witajcie Czy pod Reda spasuje taka kombinacja:

DURAGLOSS 652 PRE CLEANER,

RED,

CG Pro Detailer. ??

 

 

Dlaczego pod teoretycznie :) naturalny wosk chcesz dawać cleaner pod woski syntetyczne ???

i to jeszcze ścierny (przeznaczony do samochodów ze znaczną oksydacją)

A ten QD... no rozumiem nie mam czasu... ale potem są teksty mi wosk leży 8m-c po każdym myciu pryskam QD.... :) no to leży wosk czy QD ???

 

 

Harvey, Tak!

 

rozumiem ze to było ''ironicznye'' TAK ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego pod teoretycznie :) naturalny wosk chcesz dawać cleaner pod woski syntetyczne ???

i to jeszcze ścierny (przeznaczony do samochodów ze znaczną oksydacją)

rozumiem ze to było ''ironicznye'' TAK ???

 

Nie - nie było to ironiczne. Nie widzę problemu z użyciem go pod wosk naturalny. Jako (prawie) czysty cleaner nada się dobrze, tak jak każdy inny.

 

Fakt faktem istnieją przyjemniejsze w pracy cleanery (i ładniej pachnące) - ale kolega pyta się czy będzie pasował, a nie jaki ma kupić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o to, że stosuję QD bo nie mam czasu, tylko właśnie żeby wosk dłużej poleżał. Innymi słowy aby go zabezpieczyć przed zbyt szybkim "spłynięciem", no a przy okazji nie bez znaczenia jest szajn :)
W tej zabawie chodzi chyba glownie o "szajn" :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie chce kupić Red'a tylko po to żeby kłaść go na sealant Collinite 845 by blask był lepszy i dodatkowo na koniec mieć trochę przyjemności z kładzenia Red'a i zapachu jaki daje.

 

Czy na dobrze przygotowanej powierzchni na koniec z użyciem cleanera i zabezpieczeniem przez Colli 845 (2 warstwy w odstępie 12h) mogę położyć Red'a (powiedzmy 10 godzin po drugiej warstwie #845) ?

 

Nie osłabi to trwałości Colli ?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuchar - a dlaczego miałby go osłabić ? Gdyby PB NR był oparty na polimerach - wtedy istniałoby jakieś tam ryzyko, że wpłynie na trwałość Colli. Ale NR to nie posiadający właściwości ściernych wosk naturalny, więc nie będzie miał praktycznie żadnego wpływu na #845, który jest pewnego rodzaju hybrydą. A przynajmniej tak podpowiada mi zdrowy rozsądek, gdyż nigdy nie stosowałem takiej "kanapki" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witajcie Panowie :)

Jako, że jest tu wielu specjalistów od Red'a, postanowiłem się poradzić. Dzisiaj dotarł do mnie mój wyczekiwany Natty's z zaprzyjaźnionego sklepu. Powiem szczerze, że zaniepokoiła mnie jego konsystencja...

2a9cdvt.jpg

 

dyk77t.jpg

 

b7c9yc.jpg

Jest twardy, sprawia wrażenie że można go kroić jak i wyjąć w jednym kawałku z opakowania (lata sobie w środku jak się potrząsa opakowaniem). Ale na górze i na spodzie jest jakby taki tłusty i wodnisty. Jak się go odwróci "do góry nogami" to na dnie widać również trochę takiej wody/olejku. Tak powinno być? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Czyli co radzicie - mam go zwrócić/wymienić?

Boję się że jest on już na tyle "rozpaprany", że nie będzie już działał 100% tak, jak powinien. Szczególnie martwi mnie ta woda na spodzie opakowania... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Harvey

Jeżeli nie chcesz zwracać produktu to zagotuj wodę, wlej ją do naczynia odpowiednio większego niż opakowanie Red'a, włóż opakowanie z Red'em do tej wody i poczekaj aż wosk się całkowicie rozpuści i jego stan będzie jednolity. Potem wyjmij go i daj mu odpocząć 1-2 dni. Robiłem tak ze swoim i nie zauważyłem różnicy a konsystencja wosku wróciła do normy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blue trzymał w granicy miesiąca.Mamy ostatnio daremną pogodę,dużo pyłków i deszczu.Możliwe że się zapchał i po pożądnym umyciu wróci do normy albo coś źle poszło np nieodpowiednie przygotowanie lakieru przed woskiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.