Skocz do zawartości

Poorboys World Natty's Red


firmek

Rekomendowane odpowiedzi

Damianos, osz kurcze, ale kanapka! po co aż tyle tego? przecież Ultimate Polish to już dosyć tłusty glaze. U mnie bardzo ładnie maskował rysy, ale powierzchnia była dobrze przygotowana. PB Red nawet nieźle się na tym trzymał, ale na pewno gorzej niż mniej tłustym cleanerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 371
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

to raczej Red jest średnim woskiem pod względem trwałości, za to look po nim odpowiedni
wiem wiem poczytalem sporo o nim ale kupiłem go już wcześniej.

A co innego trwalszego byś polecił ? DJ ?

Na lato będzie ok na moje auto (na następną zimę kupię coś innego, jakiś sealant) ale za to na auto żony (którym się rzadziej zajmuję) muszę zakupić coś innego, tam by sie przydał jakiś glaze i sealant - muszę postudiować forum za czymś godnym :D heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yahoon sam przyznałeś żeś świeżak, więc o to znaczy średnia trwałość? spokojnie red czy też blue wytrzyma 2miesiące, Kładzione nawet na PB BH lub do jasnych na PB WD

To jest wosk letni.

DJ LP jest bardzo dobrym cleanerem pod reda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DJ LP jest bardzo dobrym cleanerem pod reda.
a co powiesz o PB PP ?? bo jednak jak by nie patrzeć jest go prawie 2 razy więcej za mniejszą kasę

 

 

I jeszcze występuje w testerze za śmieszną kasę :)

 

I w dwóch wersjach: jako Professional Polish i Pro Polish 2 (różnią się ścieralnością).

 

To zupełnie porządny cleaner, oleisty, maskujący, działa jak trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mkbewe nie wiem nie wypowiem się bo nie sprawdzałem :)

z DJ jestem zadowolony , jest wydajny, pasuje mi pod wszystko co testowałem.

Tomku tester ma to do siebie że nie wychodzi ekonomicznie ;)

Kiedyś na pewno go wypróbuję bo lubię produkty od PB.

Dodo LP świetnie mi się sprawdził pod Coli 476, DJ Diamond White Hard Wax, Natty's Paste Blue , RG 42, DJ Purple Hazard więc jest chyba bardziej uniwersalny.

Ale jak już pisałem nie testowałem PB PP

W sumie najlepsza teoretycznie powinna być kanapka PB PP PB WD i na to Blue :).

Może na wiosnę się skusze na testerek PB PP 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie najlepsza teoretycznie powinna być kanapka PB PP PB WD i na to Blue .
niby wszystko z tej samej firmy to powinno pasować pod RED'a

Tylko ze w moim przypadku PB pp / PB BH / RED bo ja mam ciemne autka.

Wpadnie jakaś kasa to kupię i zobaczymy.

Dziękuje za zainteresowanie i rady :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Koledzy, zakupilem dzis Reda, z zabiegania zapomnialem i zostawilem go w bagazniku w aucie. Siedzial tam okolo 3,5h. Jak potrzasam puszka to czuje ze ma lekki luz i "lata" po opakowaniu. Czy cos moglo sie z nim zlego podziac? Co teraz z nim zrobic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też ostatnio kupiłem reda. został przemrożony w transporcie do mnie . trzymałem go nawet przez kilka dni w pokoju i każdego dnia robił się coraz rzadszy, aż w końcu zrobił się wodnistej konsystencji. nic z nim nie zrobisz jeśli faktycznie przemarzł to już nie odzyska takiego stanu jaki ma być. :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomasns, sprobuj go jeszcze przetopic. Jesli jest przemarzniety to juz mu raczej nie zaszkodzisz, a nuz cos jeszcze z niego bedzie. Wrzuc opakowanie do goracej wody, zamieszaj od czasu do czasu, a pozniej zostaw na kilka dni do wyschniecia. Teoretycznie nie powinno pomoc, ale warto sprobowac ;)Ja przetapiałem Blue i z papkowatego zrobił sie przyjemnie twardy (tyle ze nie był przemrozony).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam potrzeby przetapiać :) brałem u jednego z partnerów i zachowali się bardzo miło. zaproponowali wymianę na nowy (pomimo ze to wina transportu) za co maja u mnie wielki + !!! :good: myślę ze przetapiane by nic nie pomogło w tym przypadku . jak otworzyłem przesyłkę był twardy ale od dołu już było widać ze się rozstapia. następnego dnia zrobiła się papka a kolejnego już była woda taka ze szok :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przetopieniu na pewno straci swoj zapach, pozatym jak tylko lata to w czym to przeszkadza, ja bym nie topil raz zrobilem z blue i teraz smierdzi a nie pachnie a pozatym jezeli juz to topic zamkniety w goracej wodzie nie wrzącej.

 

A jeżeli jest przemrożony to raczej mu topienie nie pomoże :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przetopieniu na pewno straci swoj zapach

 

Robiłeś to ? Bo ja tak i po przetopieniu nie traci zapachu . Rozpuściłem powoli w gorącej wodzie , następnie wystygł i nic zapach , właściwości takie jak nówka .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a pozatym jezeli juz to topic zamkniety w goracej wodzie nie wrzącej

 

http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic.php?p=437725

 

zobacz na wypowiedz Evo

I jeżeli się do tego zabierzesz, to pod żadnym pozorem nie przetapiaj w zamkniętym opakowaniu, wieczko musi być zdjęte.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomasns,

 

Jak go zagotujesz owszem, ale jak bedzie tylko w gorącej wodzie nic mu nie bedzie a przynajmniej zawarte olejki eteryczne mniej będą parowały, ja zakrecony topiłem nic sie nie stało kuchnia przezyła :)

 

[ Dodano: 24 Styczeń 2014, 18:35 ]

ale nie wiesz jak zachowuje się RED

 

Red-a mam peknietego i nic juz nim nie robie, pekniecie czy latanie po słoiczku nie ma wpływu na jego właściwości natomiast topienie moze mieć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczmy co napisze na to wszystko kolega Siwy i jak jego wosk zachowa się za parę dni czy się zmieni czy nie :) jak nie to pewnie zostawi tak jak jest a jak się będzie rozpuszczał to może próbować przetopek :) choć jestem przeciwnikiem przetapiania :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.