Skocz do zawartości

Pytania/prośby/pomysły do administracji


Rekomendowane odpowiedzi

DO MODERATORA,

od dawna moj komputer automatycznie loguje mnie na forum. Niestety nie pamietam hasla, a jest mi ono potrzebne do zmiany meila, poniewaz z roznych powodow nie jest juz aktualny. Z powodu nieaktualnego meila nie moge skorzystac z opcji "zapomnialem hasla",

 

z gory dzieki za pomoc,

Krzych

nowy mail CRISTO.GLOWIENKA@GMAIL.COM

ps to wszystko jest mi potrzebne aby rozwiklac zagadke znikniecia mojego postu z dzis.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwykle w ustawieniach przeglądarki można sprawdzić hasło logowania które może masz tam zapisane

…o ile masz włączone automatyczne zapamiętywanie haseł, bądź została potwierdzona pamięć hasła dla danej witryny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwykle w ustawieniach przeglądarki można sprawdzić hasło logowania które może masz tam zapisane

…o ile masz włączone automatyczne zapamiętywanie haseł, bądź została potwierdzona pamięć hasła dla danej witryny ;)

Skoro go samo loguje to musi mieć włączone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwykle w ustawieniach przeglądarki można sprawdzić hasło logowania które może masz tam zapisane

…o ile masz włączone automatyczne zapamiętywanie haseł, bądź została potwierdzona pamięć hasła dla danej witryny ;)

Skoro go samo loguje to musi mieć włączone

Mój błąd -- masz rację… ,tak to jest jak się jednym okiem czyta... :P

 

W takowym bądź razie polecam darmowy program recALL "keit".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

porvapor, robisz tak: prawy górny róg ("Dostosowywanie i kontrolowanie Google Chrome")-> klikasz, "Ustawienia"-> klikasz, na dole "Pokaż zaawansowane ustawienia"->klikasz, dział: "Hasła i formularze"- "Zarządzaj zapisanymi hasłami"-> klikasz. Tutaj znajdziesz swoje hasło do KA (wyszukujesz forum KA, klikasz na odpowiedni rząd, obok nazwy użytkownika jest ukryte hasło, więc klikasz "pokaż" i już...).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

porvapor, robisz tak: prawy górny róg ("Dostosowywanie i kontrolowanie Google Chrome")-> klikasz, "Ustawienia"-> klikasz, na dole "Pokaż zaawansowane ustawienia"->klikasz, dział: "Hasła i formularze"- "Zarządzaj zapisanymi hasłami"-> klikasz. Tutaj znajdziesz swoje hasło do KA (wyszukujesz forum KA, klikasz na odpowiedni rząd, obok nazwy użytkownika jest ukryte hasło, więc klikasz "pokaż" i już...).

 

dzieki za pomoc ale moderator forum rozwiazal juz problem meila i hasla. Natomiast sprawa znikciecia mojego postu stoi w miejscu....

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Moderator

Z jakiego powodu zmoderowany (usuniete posty) zostal temat w luznych- "Co dzis zrobiles przy swoim aucie". Byla tam rzeczowa dyskusja na temat. Poza tym z tego co wiem luzne to luzne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

krd, jeśli pytasz o usunięcie kilku postów komentujących Twój świąteczny prezent to mam odwagę przyznać że ja je usunąłem. Z tego co pamiętam to ktoś próbował Cię usilnie przekonać, że kierownica którą dostałeś jest nie trafionym prezentem, nie pasuje Ci do auta itd. Uznałem że zakończę to jałowe komentowanie prezentu który przyniósł Ci Święty Mikołaj.

Przykro mi jeśli brakuje Ci tej rozmowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Eryczek, wybacz, ale uwazam, ze ocenianie poziomu rozmow w "luznych rozmowach" jest wysoce nie na miejscu i nie powinno byc stosowane. Jest duzo dzialow do czyszczenia i wykazania sie checia dbania o lad i porzadek. Takze na przyszlosc zostaw prosze takie posty.

 

Niemniej jednak duzy plus za przyznanie sie. Juz myslalem, ze nie bedzie "winnego".

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Tomek WRO, Nie ma takiego tematu i nie było, tzn. pojawił się na chwilę, ale to był jakiś test któregoś z adminów.

 

krd, Ocenianie poziomu rozmów, jest jak najbardziej w zakresie działań moderatorów i nie ma znaczenia, w którym dziale toczy się dana rozmowa.

A ponieważ ostatnio nasilają się rozmowy, które nawet nie trzymają poziomu magla, to będą kasowane ze zdwojoną siłą - takie postanowienie noworoczne moderatorów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Poza tym z tego co wiem luzne to luzne...

 

Brawo, trafna obserwacja Krzychu,luźne to luźne. Co w niczym nie zmienia faktu, że to też jest dział moderowany,i to nawet bardziej od innych bo to tam użytkownicy lubią sobie pofolgować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eryczek,

Wytłumaczy mi dlaczego dostałem warna za emitikonke.

Grubsze tematy były na forum. Masz potrzebę wykazania się ?

 

Prawo fajnie działa.

Jak bym ja był moderatorem to dostał byś bana permanentnego za handel kosmetykami "po cichu".

Może zapłać by być partnerem forum?

Nie sądzisz ze dzialasz na.szkodę innych partnerów i sklepów na forum?

Dlaczego na Ciebie oko się przymyka?

 

Płacisz podatki jak inni prowadzący legalny interes?

No właśnie...

 

Dużo szczęścia życzę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.